Survivor 2017’ye Fatih ve İlhan Mansız kavgası damga vurdu

Survivor 2017’de ünlüler takımında İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasında ikinci defa kavga çıktı.

SURVİVOR YARIŞMACILARI ERİDİ BİTTİ! İŞTE ESKİ VE YENİ HALLERİ

Survivor 2017’de ünlüler takımı performanslarından çok aralarında yaşanan kavgalar ve gruplaşmalarla dikkat çekiyor. Ünlüler takımında son kavga İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasında yaşandı. Pazar akşamı yayınlanan bölümde, dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde gerginlik yaşandı.

ÜNLÜLERDE ELEMEYE SÜRPRİZ İSİMLER KALDI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İlhan Mansız, dokunulmazlık oyununda yeterince hırslı olmadığını öne sürdüğü Fatih Hürkan’a sert tepki gösterdi. Fatih ise kendisine bağıran İlhan’ı uyararak ‘Bana bağıramazsın’ diyince ortalık bir anda gerildi. Çok sinirlenen İlhan’ı Adem ve Serhat zor tuttu. Fatih’i ise Sabriye uzaklaştırdı. İlhan ile Fatih arasında geçtiğimiz haftalarda da kavga yaşanmış ve ardından Acun Ilıcalı, Fatih Hürkan’a kazanılan ödülden yararlanmama cezası vermişti.

Yaşanan kavga eleme konseyine de yansıdı. Oylama yapıldığı sırada İlhan Mansız’ın, Fatih’e uzun süre bakması bu defa konseyde gerginliğe yol açtı. İlhan Mansız da Fatih’i oyunlara kendini vermemek ve kötü performansla suçladı. Yaşanan olayların ardından konseyde Fatih’in adı yazıldı ve eleme adayı oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’ye Fatih ve İlhan Mansız kavgası damga vurdu

x