Survivor 2017’ye milli sporcular damga vuracak

Büyük merakla beklenen Survivor 2017′de hangi milli sporcular yarışacak? Survivor 2017, Cumartesi akşamı TV8’de başlıyor..İşte detaylar

İŞTE SURVİVOR 2017’NİN KİCKBOKS ŞAMPİYONU İSMİ SABRİYE ŞENGÜL 

Survivor 2017, Cumartesi akşamı seyirciyle buluşacak. Dominik’te 6 aya yakın sürecek Survivor 2017’nin çekimleri başladı. İzleyiciler heyecanla 21 Ocak gününü beklerken yarışmacılar ise Dominik’te yarışmaya başladı. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’ndan oluşan 2 grup ıssız bir adada kıyasıya bir mücadeleye girişecek. Acun Ilıcalı’nın ‘En zor Survivor’ olarak nitelendirdiği Survivor 2017’de 12 milli sporcu yarışacak.

SURVİVOR’IN VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONU YARIŞMACISI ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Bir birinden iddialı isimlerin yer aldığı Survivor 2017’de Ünlüler Takımı şu isimlerden oluşuyor: A Milli Futbol takımının eski yıldızları İlhan Mansız ve Serhat Akın, Dünya Serbest Dalış rekortmeni Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, oyuncu Furkan Kızılay, şarkıcı Çılgın Sedat (Kapurtu), milli boksör Adem Kılıçcı, şarkıcı Tarık Mengüç, oyuncu Seda Demir, Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül ve milli atletlerimiz Sema Apak ile Pınar Saka.

Survivor 2017’nin Gönüllüler Takımı ise oldukça iddialı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bana göre şimdiye kadarki en güçlü Gönüllüler Takımı” ifadelerine yer verirken, izleyiciler ise merakla Gönüllüler Takımı’nın ortaya koyacağı performansı bekliyor. Survivor 2017 Gönüllüler Takımı kadrosuna dahil olan yarışmacılar şu şekilde: Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Yiğit İzik, BurçakTuncer, Erdi Ünver ve Berna Keklikler…

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER YARIŞMACILARI KİMLER?

Dünya’nın en zor yarışması Survivor için seçilen 24 isim yaptıkları açıklamalarla iddialarını ortaya koyularlar. Kimi yarışmacı açlığa meydan okuyacağını belirtirken kimisi ise Dominik’in zorlu doğa şartlarının üstesinden gelebileceğini söylüyor. Bir birinden yetenekli yarışmacıları ise teker teker eleyerek Survivor şampiyonu olabileceğini belirten Survivor 2017 yarışmacıları heyecanı daha da üst düzeye çıkarıyor.

Survivor 2017’de 12 Milli Sporcu var


Survivor 2017’de dikkat çeken bir başka nokta ise 12 Milli Sporcu’nun Dominik kadrosuna dahil olması. Ay Yıldızlı bayrağımızı dünyanın dört bir yanında dalgalandıran ve aynı amaç için yıllarca ter dökerek ülkemizi gururla temsil eden milli sporcularımız şimdi ise birbirlerine karşı rekabete bürünecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’ye milli sporcular damga vuracak

x