Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak?

Survivor 2018 All Star’ın yayın tarihi belli oldu. Acun Ilıcalı merakla beklenen Survivor 2018 All Star’ın ne zaman başlayacağını açıkladı.

Survivor 2018’de bu sene bir ilke imza atılacak ve ünlüler takımı, geçtiğimiz yıllara damga vuran isimlerden oluşacak. Gönüllüler takımında ise ilk defa katılacak yarışmacılar yer alacak. Survivor 2018 bu sene daha erken bir tarihte Şubat ayı başında başlayacak.

Acun Ilıcalı Survivor 2018’in 10 Şubat 2018 Cumartesi akşamı 20.00’de TV8’de yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Survivor 2018 All Star, Ramazan Bayramı’ndan önce Haziran ayında final yapacak.

SURVİVOR 2018 ALL STAR ÜNLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

Survivor 2018 All Star’da ünlüler takımında yarışması kesinleşen isimler ise Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Merve Aydın, Turabi Çamkıran, Ogeday, Murat Ceylan ve Avatar Atakan oldu. 

Survivor 2017 Ünlüler takımında yer alan Sema Aydemir hırsı ve formuyla dikkat çekmişti. Acun Ilıcalı dün sosyal medya hesabından Survivor 2018’de yarışacak kişileri açıkladı. Bunlardan biri ise Sema Aydemir oldu. Sema Aydemir’in Survivor bittikten sonraki büyük değişimi ise paylaştığı fotoğraflara böyle yansıdı.

GÖNÜLLÜLER’İN İLK YARIŞMACISI CUMALİ AKGÜL
‘Survivor 2018’ kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yolu yürüyerek geldi. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, ‘Beyaz Show’ programında, “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik” açıklamasını yapmıştı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak?

x