Survivor 2018 büyük kavgalara gebe! İşte All Star yarışmacıları

04 Şubat 2018 Pazar, 01:29

Survivor 2018 All Star takımında kimler yarışıyor! Birbirinden hırslı yarışmacıların aynı takımda mücadele edeceği Survivor 2018 büyük rekabetlere ve kavgalara gebe! Acun Ilıcalı, merakla beklenen Survivor 2018 All Star kadrosunu açıkladı. İşte Nihat Doğan’dan Ümit Karan’a 12 All Star yarışmacısı…

Daha önceki Survivor’larda hiç anlaşamayan ve sürekli kavga eden Hakan Hatipoğlu ve Turabi Çamkıran, bu defa aynı takımda mücadele edecek. Sinirli ve sert karakterleriyle öne çıkan Adem Kılıçcı, Turabi ve Nihat Doğan’ın ise nasıl anlaşacakları merak konusu oldu.

Diğer yandan Survivor 2018 All Star’daki kadın yarışmacılar da hırslı kişilikleriyle dikkat çekiyor. Daha önceki Survivor yarışmalarında, kadınlar arasından en başarılı isimler arasında yer alan, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Meryve Aydın gibi eski milli atletler de bu defa aynı takımda yarışacak.

SURVİVOR 2018 ALL STAR TANITIMI

10 Şubat’ta başlayacak olan Survivor’ın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Eski yarışmacıların oluşturduğu AllStar kadrosunun tanıtımdaki sözleri hepsinin ne kadar hırslı olduğunu bir kere daha kanıtladı.

Turabi Çamkıran, Hilmicem, Sahra Işık, Nagihan, Nihat Doğan, Murat Ceylan, Merve Aydın, Sema Aydemir, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu ve Ümit Karan’ın yer aldığı fragman sosyal medyaya bomba gibi düştü. Yeni sezon Survivor’un reyting rekorları kıracağı şimdiden belli oldu.

You must be logged in to post a comment Login