Survivor 2018 kadrosuna iki sürpriz isim daha!

08 Ocak 2018 Pazartesi, 14:54

Şubat ayında başlayacak olan Survivor 2018 kadrosuna iki yeni isim daha katıldı. Geçtiğimiz yıllara damga vuran iddialı yarışmacıların All Star kadrosunda yeniden mücadele edeceği Survivor 2018’in kadrosu belli oluyor.

Survivor 2018’e bu yıl Murat Ceylan, Cumali Akgül, Ümit Karan, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Adem Kılıççı, Hilmicem İntepe, Merve Aydın, Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Turabi Çamkıran’ın katılacağı kesinleşmişti.

Acun Ilıcalı şimdi de ada ekibine yeni katılacak bir ismi açıkladı. Bu isim daha önce katılacağı iddia edilen isimlerden biri. Peki Survivor 2018 kadrosunu katılacak o sürpriz isim kim?

Survivor 2018 kadrosu için ismi geçen bir diğer kişi ise Elif Güngör. Fitness eğitmenliği yapan Güngör’ün Survivor ile ilgili bütün sosyal medya hesaplarını takip ediyor olması iddiaları güçlendiriyor. Ancak Elif Güngör’ün de seçmeleri devam eden Survivor 2018 kadrosunda olacağına dair net bir açıklama yok.


2016 Survivor’un unutulmaz yarışmacılarından olan ve adaya 108. günde veda eden Gizem Kerimoğlu’nun Survivor All Star kadrosunda olacağı konuşuluyor. Ancak bu iddialar şu ana kadar doğrulanmadı.

You must be logged in to post a comment Login