Survivor 2018’de büyük sürpriz! All Star’a iki ünlü isim daha!

Survivor 2018 All Star’ın kadrosunda yarışacak iki ünlü isim daha belli oldu! İşte Survivor 2018 All Star takımının yarışmacıları..

Bu sene büyük sürprizlerin yaşanacağı Survivor 2018 All Star’ın kadrosu belli oluyor. 10 Şubat 2018’de yayınlanmaya başlayacak Survivor 2018’de ünlüler takımı All Star olacak. All Star takımında, Survivor’da daha önce yarışan başarılı isimler yer alacak.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucu olan Acun Ilıcalı, Survivor 2018 için adaya gidecek 8 kişinin ismini açıklamıştı.

NİHAT DOĞAN SÜRPRİZİ!
Öte yandan Survivor 2018 All Star’a katılacak olan iki ismin daha belli olduğu, bu isimlerin ise Ümit Karan ve Nihat Doğan olarak belirlendiği iddia edildi. Nihat Doğan, 2011 yılında Survivor’a katılmış ve Pascal Nouma ile yaşanan kavgayla hafızalara kazınmıştı.

Nihat Doğan da Survivor All Star kadrosuna katıldı.

All Star takımında yarışması beklenen bir diğer isim olan Ümit Karan da, 2013 yılında Survivor’a katılmıştı. Galatasaraylı eski futbolcu Ümit Karan’ın Survivor All Star’daki performansı merakla bekleniyor.

SURVİVOR 2018 ALL STAR’DA YARIŞACAĞI AÇIKLANAN DİĞER İSİMLER

Hilmicem İntepe

Adem Kılıççı

Hakan Hatipoğlu

Murat Ceylan

Cumali Akgül

Turabi Çamkıran

Sema Aydemir

Nagihan Karadere

Merve Aydın

ADI İLK AÇIKLANAN YARIŞMACI CUMALİ AKGÜL OLMUŞTU

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamayınca “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” açıklamasını yapmıştı. Cumali Akgül, Survivor All Star’da gönüllüler takımında yarışacak…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2018’de büyük sürpriz! All Star’a iki ünlü isim daha!

x