baby sensory

Survivor 2018’de büyük sürprizler! 4 yeni yarışmacı geliyor

Acun Ilıcalı Survivor 2018’deki değişiklikleri ve sürprizleri açıkladı

14 Şubat 2018 Çarşamba, 15:57

Acun Ilıcalı Survivor 2018’in yeni kurallarını açıkladı. Survivor 2018’e gönüllüler ve All Star takımlarına ikişer yarışmacı daha gelecek. Ayrıca birleşme partisine kadar sakatlık ya da diskalifiye durumu yaşanırsa, yeni yarışmacılar katılacak.

Survivor 2018’de eleme ve dokunulmazlık oyunlarında da değişikliğe gidildi. Survivor’da artık haftanın tek günü dokunulmazlık oyunu olacak ve kaybeden takımdan bir kişi elenecek. Geçtiğimiz yıllarda haftada iki dokunulmazlık oyunu oynanıyor ve 4 kişi eleme adayı oluyordu.

HAFTADA TEK GÜN DOKUNULMAZLIK OYUNU YAPILACAK
Artık Survivor 2018’de bu yıl dokunulmazlığı kaybeden takımda konseyde adı çıkan isim ilk eleme adayı olacak. İkinci eleme adayını ise haftanın en iyi performans gösteren yarışmacısı söyleyecek. Üçüncü adayı ise bireysel dokunulmazlık sembolü sahibi olan yarışmacı açıklayacak.

Acun Ilıcalı yeni kuralları Survivor’ın ada konseyinde açıkladı. Takımlara önümüzdeki günlerde ikişer kız ve erkek yarışmacı daha geleceğini söyleyen Ilıcalı, bunu takımlardaki sayı dengesizliğini kaldırmak içn yaptıklarını açıkladı.

ECEM KARAAĞAÇ ALL STAR TAKIMINA GEÇTİ
Survivor’da Salı akşamı Gönüllüler takımından All Star’a geçecek olan isim de oylama sonucunda belirlendi. Gönüllüler’den Gamze’nin adını 5 kişi tarafından yazılırken, 7 kişinin adını yazdığı Ecem Karaağaç All Star takımına geçti. Ecem Karaağaç, tv8’de Göz6 yarışmasında Berna Keklikler ile birlikte finale kalmıştı.

You must be logged in to post a comment Login