e
sv

Survivor 2018’de finale kalan 4 isim belli oldu! Favori isme eleme şoku

Survivor 2018 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Cumartesi akşamı yapılacak canlı yayınla ekrana veda edecek. Survivor 2018’in şampiyonu kim olacak? Survior yarı finalinde sms oylamasına çıkan 4 yarışmacı arasında finale kalan iki isim belli oldu. Survivor yarı finalde Turabi, Adem, Nagihan ve Damla arasından kim elendi?

Survivor’da büyük finale sadece 1 gün kaldı. Survivor’da yarı finale kalan isimler bugün yapılan SMS sonrasında belli oldu. Hilmi Cem ve Anıl daha önce yarı final için oynanan oyunlardan galip gelerek yarı finale isimlerini yazdırmışlardı. Turabi, Adem, Nagihan ve Damla arasında yapılan oylama sonrası yarı finale kalan diğer iki isim de belli oldu Survivor’da büyük finale sadece 1 gün kaldı. Survivor’da yarı finale kalan isimler bugün yapılan SMS sonrasında belli oldu. Hilmi Cem ve Anıl daha önce yarı final için oynanan oyunlardan galip gelerek yarı finale isimlerini yazdırmışlardı. Turabi, Adem, Nagihan ve Damla arasında yapılan oylama sonrası yarı finale kalan diğer iki isim de belli oldu.

Survivor’da çeyrek finalin iptal edilmesi nedeniyle bu sene bir ilk yaşanacak ve 4 isim finalde şampiyonluk için sms oylamasına çıkacak. Anıl ve Hilmi Cem’in oyunları kazanmasından dolayı direkt olarak mücadele edeceği Survivor finaline yarı finalden gelen iki yarışmacı da sms oylamasıyla yükseldi. Yarı final oylamasında yarışan Adem Kılıçcı, Turabi Çamkıran, Nagihan Karadere ve Damla Can arasında en fazla oy alan iki isim belli oldu.

NAGİHAN VE ADEM FİNALDE
Acun Ilıcalı, Cuma akşamı canlı yayın sırasında yapılan sms oylaması sonuçlarını açıkladı. Adem, Turabi, Damla ve Nagihan arasında finale kalan ilk yarışmacı Adem Kılıçcı oldu. Canlı yayın sırasında Adem’in finale kaldığının açıklanmasıyla stüdyoda bulunan taraftarları ve yakınları büyük sevinç yaşadı.

TURABİ YARI FİNALDE ELENDİ
Oylama sonucuna göre 4 yarışmacı arasından finale kalan ikinci isim ise, Nagihan Karadere oldu. Finale kalan Nagihan büyük sevinç yaşadı. Survivor’da daha önce 2 defa şampiyonluk yaşayan Turabi Çamkıran ise bu defa finale kalamadı ve yarı finalde elendi. Yarı finalde veda eden diğer isim başarılı yarışmacı Damla Can oldu.

İLK YARI FİNALİST HİLMİ CEM OLMUŞTU

Yarışmacıların kıran kırana mücadele ettiği ilk yarı final oyununda herkesin 4 hakkı vardı. Damla, Anıl, Adem yarı finale veda etti. Nagihan ve Hilmi Cem’in heyecanlı geçen mücadelesini Hilmi Cem kazandı ve yarı finale çıkmaya hak kazandı.

SURVIVOR’DA İKİNCİ YARI FİNALİST ANIL OLMUŞTU
Nefes kesen ikinci yarı final oyununda herkesin 5 hakkı vardı. Damla ve Adem yarı finale veda etti. Nagihan ve Anıl arasında geçen heyecanlı mücadeleyi Anıl kazandı ve yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2018’de finale kalan 4 isim belli oldu! Favori isme eleme şoku

x