e
sv

Survivor 2021’de ilk oyunu kim kazandı! Survivor baraka oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Survivor 2021 hızlı başladı. 9 Ocak Cumartesi akşamı 1. bölümüyle ekrana gelen Survivor’da yarışmacılar, adaya adımlarını atar atmaz ilk oyun için mücadele verdiler. Survivor 2021’de ilk oyun baraka oyunu oldu. Peki, Survivor 2021 baraka oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? Ödül neydi?

Solukların tutulduğu büyük yarışma Survivor 2021 ilk bölümü ile TV8 ekranlarında başladı. Dominik Cumhuriyeti’nde Ünlüler ve Gönüllüler, Survivor’da ilk olarak baraka oyunu için karşı karşıya geldi. Büyük bir süprizle karşılaşan yarışmacılar, Survivor baraka oyunu için sıkı bir mücadeleye giriştiler. Peki, kazanan Ünlüler mi Gönüllüler mi oldu? Kazanan takımın ödülü ne oldu?

SURVİVOR BARAKA OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 sert başladı. Survivor 2021’de ünlüler ve gönüllüler, baraka oyunu için karşı karşıya geldi. Bu oyunda her iki takım, dört erkek dört kadın yarışmacı belirledi. Sekizer yarışmacı, denize kurulan parkura ilk önce varmak için kıyasıya bir yüzme yarışına giriştiler. Her turda kaybeden takımdan bir kişi oyun dışı kaldı. Beş olanın kazanacağı oyunda Ünlüler, 5-1 skorla Gönüllüleri yenerek barakanın sahibi oldu.

Survivor 2021 ilk bölümünü kazanan takım, Trendyol tarafından kurulmuş barakaya sahip oldu. Kaybeden takımın ise tam 72 saat yani 3 gün boyunca kalacak evleri olmayacak.

SURVİVOR 2021 YARIŞMACILARI KİMLER?

Gönüllüler takımı; Aleyna, Ayşe, Emin, Hanzade, İlayda, Sancakay, Sena, Steven, Sultan Reşat, Uğurtan, Yiğit ve Yunus Emre

Ünlüler takımı; Barış Özbek, Batuhan Karacakaya, Cemal Hünal, Çağrı Atakan, Hayrettin, İsmail Balaban, Melis Sezer, Merve Aydın, Meryem Kasap ve Öykü Çelik

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2021’de ilk oyunu kim kazandı! Survivor baraka oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

x