Survivor All Star Merve mi Turabi mi şampiyon olur?

Survivor All Star’da final için nefesler tutuldu…İşte büyük ödül

03 Temmuz 2015 Cuma, 16:45

Survivor All Star 2015 şampiyonu kim olur? Survivor All Star’da Turabi Çamkıran mı Merve Aydın mı şampiyon oldu bu akşam canlı yayında belli olacak.

SURVİVOR ALL STAR’DA HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ ANLAR İÇİN TIKLAYIN

4 aydan uzun süredir devam eden ve milyonları ekrana kilitleyen, yayınlandığı günlerde reyting birincisi olan Survivor All Star 3 Temmuz Cuma akşamı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden yapılacak canlı yayın final programıyla sona erecek.

SURVİVOR YARIŞMACILARININ KIBRIS’TA TATİL KEYFİ-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Tüm rakiplerini geride bırakarak son ikili finale kalan Merve Aydın ve Turabi bu akşam canlı yayında sms halk oylamasına çıkacak ve Survivor 2015 şampiyonunu halk belirleyecek. Turabi ikili finale Survivor adasında yapılan son final oyununu kazanarak çıkmayı başaran ilk yarışmacı olmuştu. Merve Aydın, Hilmicem ve Begüm arasında yapılan yarı finalde ise Çarşamba akşamı canlı yayınla halk oylaması yapılmış ve Merve Aydın birinci çıkarak finale kalan ikinci isim olmuştu.

SURVİVOR 2016’DA HANGİ ÜNLÜLER YARIŞACAK-DETAYLAR İÇİN TIKLAYINturabi-merve-aydın-survivor

Survivor All Star 2015 şampiyonunu belirleyecek TV8 canlı yayını için geri sayım başlarken Merve mi yoksa Turabi mi kazanır merakı zirveye çıktı. Survivor birincisinin alacağı büyük para ödülü 500 bir lira. Survivor SMS oylaması sonucunda şampiyon olacak isim 500 bin lirayı kazanacak. Ayrıcak 10. yıla özel maddi değeri de olan bir kupa kazanacak.

Survivor All Star Kıbrıs finali bu akşam saat 20.00’dan itibaren Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek. Survivor All Star 2015 yılı şampiyonunun belirleneceği büyük yarışta sonucu canlı yayında yapılacak olan SMS oylaması sonuçları belirleyecek.

ACUN ÇILGINA DÖNDÜ O İSMİ KONSEYDEN KOVDU-DETAYLAR İÇİN TIKLAYINsurvivor-yüzleşme
SURVİVOR ALL STAR ŞAMPİYONU MERVE AYDIN OLUR MU?
Turabi Çamkıran ‘ın Survivor All Star şampiyonluğundaki rakibi Merve Aydın. Survivor adasındaki kadınlar arasında en güçlü ve performansı en yüksek isim Merve Aydın ‘dı.
Survivor All Star ‘da Hilmicem ve Begüm ile salı günü SMS oylamasına çıkan ve finalist olan Merve Aydın, gücünü de test etmiş oldu. Özellikle Hilmicem’i o SMS oylamasında elemiş olması Merve Aydın ‘ın Survivor All Star şampiyonluğunda hayli büyük bir şansı olduğunu gösterdi.survivor-yarı-finaş

SURVİVOR PARA ÖDÜLÜ NE KADAR?
Son 10 yılın şampiyonu Survivor All Star birincisi olduğu taktirde büyük para ödülünü de kazanan isim olacak. Survivor All Star para ödülü tam 500 bin lira.
Survivor All Star ‘ı kim kazandı sorusunun yanıtı için geri sayım başlarken gelin oyuncuların performanslarına ve SMS oylamasındaki sıralamalarına bakalım. Turabi Çamkıran tartışmasız Survivor ‘da performansı en yüksek ve şampiyonluğun en favori ismi. Bugüne kadar yapılan Survivor SMS oylamalarında ise sıralamadaki yeri istikrarlı bir seyir izledi.

ACUN ILICALI’DAN SURVİVOR İTİRAFI

merve-aydın-survivor
TURABİ’NİN IŞİD KAFA KESME TAKLİTİ
Turabi Çamkıran gönüllüler SMS sıralamasında ikinciliğin değişmez ismiydi. All Star ilk başladığında birinciliği hep o alıyordu ancak adadaki agresif tavırları sebebiyle bu yerini Hasan’a kaptırdı. Turabi’yi zirveden eden ise bir oyun sonrasında rakibine yaptığı IŞİD kafa kesme hareketi oldu.

SURVİVOR TURABİ HAKKINDA ADADA ÇIKAN AŞK İDDİASI
Survivor All Star adasında Turabi bir çok olayla medyanın gündemine geldi. Bunlardan biri de Seda ile olan yakınlaşması oldu. Turabi ‘nin Seda’ya olan yakın ilgisi ‘aşk mı başlıyor’ dedikodularının çıkmasına sebep olmuştu.

You must be logged in to post a comment Login