Survivor All Star’da kim elendi?

Survivor’dan Hakan mı Doğukan mı elendi?

21 Haziran 2015 Pazar, 23:45

Survivor All Star’dan elenen isim belli oldu. Survivor All Star yarışmasında Hakan ile elemeye kalan Doğukan sms oylamasında daha az oy alarak Survivor All Star yarışmasına veda etti. Tüm detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA FİNAL DEĞİŞİKLİĞİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Ünlüler takımından Survivor All star’a ve hayallerine veda edecek olan ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor All Star 21 Haziran elenen ve adaya veda eden isim Doğukan oldu.

Doğukan geçtiğimiz hafta Serenay’ın elenmesini sağlamıştı, ancak Hakan’ın stratejisi de Doğukan’ın elenmesine neden oldu. Hakan ve Doğukan arasındaki soğuk savaşı Hakan Kazandı.

Doğukan Manço Survivor Kıbrıs final hayaline Finale bir adım kala veda etti. Doğukan Manço Survivor All Star’daki Büyük SMS oylamasında Hakan’dan daha az oy almış ve Survivor All Star’da elenen isim oldu. Ünlüler Dominik’te artık 2 kişi kaldı.

SURVIVOR ALL STAR’DA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Survivor All Star 82. bölümde oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinde Hakan’ın ismini yazdı. Doğukan ve Hakan arasında gerilimli dakikaların yaşandığı ada konseyinin ilk ismi Hakan oldu.

Peki ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Hakan’ın karşısına çıkacak isim Ünlüler takımından mı yoksa Gönüllüler takımından mı olacak? İşte Survivor ilk eleme konseyinde yaşananlar.

DOĞUKAN VE HAKAN ARASINDA GERGİNLİK

Survivor Allstar’ın 19 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, dokunulmazlık oyunun ardından adada büyük bir gerginlik yaşayan Hakan ve Doğukan, kavgayı ada konseyine de taşıdılar.

You must be logged in to post a comment Login