Survivor All Star’da kim elendi? (28 Haziran Pazar)

Survivor’da büyük şok! En iddialı isim elendi

28 Haziran 2015 Pazar, 23:16

Survivor All Star’da 28 Haziran Pazar günü kim elendi büyük finale kimler kaldı? Hasan mı Merve Aydın mı Begüm mü? Survivor’da finalde yarışacak isimler belli oldu.

Survivor All Star’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki büyük finale bir hafta kala büyük bir şok yaşandı. Acun Ilıcalı’nın yeniden değiştirdiği kuralllarla Turabi’den başka Cumartesi akşamı da Hilmicem son final oyununa katılmaya hak kazanmıştı. Begüm, Hasan ve Merve Aydın arasında yapılan Pazar akşamı yayınlanan oyunda ise kazanan isim finale gitmeye hak kazanırken, kaybeden iki isim sms oylamasına çıktı. Böylece finale gidecek son isim de elemeyle belli oldu. Ancak son oyunda tam anlamıyla büyük bir şok yaşandı.

Begüm, Hasan ve Merve Aydın’ın yarıştığı son oyunda Begüm sürpriz bir şekilde hem Hasan’ı hem de Merve Aydın’ı yenmeyi başararak finale çıkan 3. isim oldu. Böylece Survivor All Star’ın en büyük favorisi olarak gösterilen Merve ve Hasan finali göremeden sms oylamasına kaldı. Kendi takımlarında sms birincisi olan ve performanslarıyla da en iddialı isimlerden olan Hasan ve Merve’den birinin elenecek olması herkesi şok etti. Adada yapılan son konseyde ise elenen isim belli oldu. Survivor All Star’da 28 Haziran Pazar günü elenen yarışmacı Hasan oldu.

SURVİVOR KIBRIS FİNALE KİMLER KALDI?

Survivor All Star’da yapılan son ada konseyiyle bu hafta adadaki son final oyununa kalan 4 yarışmacı belli oldu. Survivor’da final oyununda Begüm, Turabi, Hilmicem ve Merve Aydın bu akşam kazanan son isim yarışacak. Kazanan direk olarak son ikili finale gidecek, kaybeden 3 isimden biri ise Kıbrıs’ta yapılacak oylamayla son ikili finale kalacak.

BUNDAN SONRA SURVİVOR’DA NE OLACAK?

Survivor All Star’da her sene Kıbrıs’ta yapılan son final oyunu bu sene Survivor adasında yapılacak. Finale çıkan 4 yarışmacı bu son oyunda kozlarını paylaşacak ve kazanan isim Kıbrıs’ta son iki kişinin kalacağı finale gitmeye hak kazanacak. Yarışmayı kazanamayan 3 isim ise Kıbrıs’taki finalde canlı yayında sms oylamasına çıkacak ve birinci olan isim son finale kalacak. Böylece son oylamaya kalacak 2 yarışmacı belli olacak ve halk oylamasıyla Survivor All Star’ın şampiyonu belli olacak.

hasan-merve-survivor

merve-aydın-survivor

You must be logged in to post a comment Login