Survivor All Star’dan Bozok mu Begüm elendi

Survivor’da Hasan’dan Hakan’a şok suçlama

04 Haziran 2015 Perşembe, 04:03

Survivor All Star’da SMS oyları sonucu 1. olan Hasan Bozok’un adını söylerken dokunulmazlık sembolünü kazanan Begüm’ün adını söyledi. Bozok ile Begüm’ün SMS oylamasında az oyu alan Bozok adaya veda eden isim oldu.

İşte Survivor All Star konseyinde yaşananlar;

HASAN KİMİN ADINI VERDİ, HAKAN İÇİN ŞOK SÖZLER

Hasan Survivor All Star da kim elensin sorusuna ‘Bozok’ adını verdi. Hasan bunun sebebini açıklarken Hakan hakkında yaptığı suçlamayla şoke etti ve şunları söyledi;
-“Begüm kardeşimi korumak için bu ismi vereceğim. Son dönemde bambaşka bir Bozok tanıdım. Hakan ikiyüzlü. Hakan ‘ın sürekli oyunlarda kışkırtmaya yönelik hareketlerini görüyorum. Sürekli bir laf söylemeleri var. Oyun kaybettiğimizde bir bakışı bir sözüyle patlamaya hazır iki karakterimizi ateşliyor. Bizdekiler haklı değiller ama kışkırtan kişi Hakan ve iki yüzlü bir tutumu var”.

HİLMİCEM KİMİN ADINI SÖYLEDİ

Hilmicem: “Emek ve çaba var. Kıbrıs hepimizin hayali, buradaki herkes hak ediyor. Sayılarımız öyle kritik bir hale geldi ki çok sevdiğim bir arkadaşım bile gidebilir. Bozok abi ile ilk Survivor’dan beri bir bağımız var. Bana bayağı dert ortağı olan, gerçekten gitmesini de istemediğim kişi olan birini söyleyeceğim. O söyleyeceğim kişi de maalesef ki Begüm” diye konuştu ve Hilmicem Begüm’ü eleme adayı olarak gösterdi.

Begüm: “Kimseye kızamam. Dokunulmazlığı birlikte kaybettik. Şu saatten sonra da zaten elimden bir şey gelmiyor. Gerçekten çok güzel bir beşli olduk. Hepsini ayrı ayrı seviyorum. Hepsine inanılmaz saygı duyuyorum. Eğer gidersem gözüm arkada kalmayacak. Buradaki diğer dört kişi de burada olmayı gerçekten hak eden insanlar. Ben de kalmak istiyorum. Hayırlısı neyse o olsun. Çok güzel şeyler yaşadık. Beni el üstünde taşıdılar” diye konuştu.

BOZOK ELENDİ NE SÖYLEDİ?

Survivor All Star ‘da bu hafta adaya veda eden Bozok “Elendiğim için çok üzgünüm ama aynı zamanda çok seviniyorum. Hepinize çok teşekkür ederim” diyerek adaya veda etti. Acun Ilıcalı ise Bozok ‘u uğurlarkan Hakan’a attığı kafayı unutmadığı belirten sözlerle gönderme yaptı.

You must be logged in to post a comment Login