Survivor Barış Murat Yağcı oy rekorları kırdı! Survivor Murat sms oylamasında kaçıncı oldu?

Barış Murat Yağcı Survivor ünlüler takımının en iddialı yarışmacılarından biri oldu. Parkurdaki başarısıyla da dikkat çeken Barış Murat Yağcı, Survivor’da 2. hafta sms oylamasında ise en fazla oy alan yarışmacı oldu. Survivor hayranlarının beğenisi toplayan Barış Murat Yağcı’nın oy sıralamasında birinci olması da sosyal medyada gündeme oturdu. Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğmuştur.

Survivor 2020’nin iddialı yarışmacılarından olan Barış Murat Yağcı sosyal medyada gündem oldu. Survivor ünlüler takımı yarışmacısı olan Barış Murat Yağcı, 2. hafta sms oylamasında 1. numara oldu. Seyircilerden en fazla oyu alan yarışmacı olan Barış Murat Yağcı’nın hayranları sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Peki Barış Murat Yağcı kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Barış Murat Yağcı hangi dizilerde oynadı? İşte hayat hikayesi.

Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

 BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR? HAYAT HİKAYESİ

Survivor yarışmacıları kimler 2020 Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımı kadrosunda hangi isimler yer alıyor
Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır.
Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci seçildi. Yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı.

İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı.

 

Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor Barış Murat Yağcı oy rekorları kırdı! Survivor Murat sms oylamasında kaçıncı oldu?

x