Survivor Eda Akkaya’dan Atakan’a şok suçlama

Survivor’dan elendi Atakan hakkında şok sözler söyledi

24 Mart 2016 Perşembe, 01:23

Survivor‘dan son elenen yarışmacı olan ünlüler takımından Eda Akkaya , adada yaşananları anlattı ve Atakan hakkında şok suçlamalarda bulundu.

ATAKAN BANA İHANET ETTİ!
Atakan’ın bana ihanet ettiğini düşüyorum. Çünkü bir defa buradan gitmek istiyorum dedim ve bu sürekli gideceğimi ifade etmişim gibi yansıtıldı. Nagihan ve Yılmaz’a tekrar yakınlaştım çünkü, onlara bir şans daha vedim. Yılmaz çok beylik laflar etti kimseyle konuşmayacağım, kimsenin yanına gitmeyeceğim dedi ama bunlar sonradan hep unutuldu. Gitti, konuşmayacağım dediği isimlerle barıştı. Nagihan ve Yılmaz ile hayata bakış acımızın çok farklı olduğunu gördüm.

İÇİM ÇOK RAHAT
Eda, erzak konusunda adaletsizlik yapıldı mı sorusuna ise söyle cevap verdi; zaten elimize gelen erzak kısıtlı herkesin gözü önünde dağıtılıyor. Bu güne kadar adaletsizlik yaptığımızı düşünmüyorum. Benim için rahat o yüzden.

MEHMET ATAKAN’IN OFFİCEBOY’U OLMUŞ
Mehmet tamamen Atakan’ın getir götür işini yapan office boy olmuş durumda. Atakan gel deyince geliyor, git deyince gidiyor. Atakan’ın gölgesinde hareket ediyor. Sanırım bu hareketleri ile sırtını Atakan’a dayayıp birleşmeye gitmek istiyor.  Ama onun o günleri göreceğini sanmıyorum. Ezgi’de Atakan’a çok yakın. Atakan yatıyor Ezgi de yatıyor. Atakan kalkıyor Ezgi de kalkıyor. O ne yaparsa onu yapıyor.eda-akkaya-survivor

22 MART 2016 ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

1. İbrahim Yattara
2. Ezgi Avcı
3. Nagihan Karadere
4. Yılmaz Morgül
5. Yunus Günçe
6. Eda Akkaya
7. Mehmet

 

EDA AKKAYA KİMDİR?
Ünlüler takımında yer alan Eda Akkaya, adadaki son günlerinde Nagihan ile yaptığı kavgayla damgasını vurmuştu. Adadaki yarışmalarda başarılı bir performans sergileyen Eda Akkaya’yı bir de yakından tanıyalım.eda-akkaya-11
****
Eda Akkaya 18 Kasım 1990 yılında İstanbul ‘da doğdu. 25 yaşındaki genç yarışmacımız dizi oyuncusudur. Sporla da yakından ilgili olan Eda Akkaya, küçükken jimnastik yapmıştır. Otuzbeşbuçuk Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi alan yarışmacı bir çok dizide rol almıştır.
İşte Eda Akkaya’nın oynadığı diziler

Eda Akkaya

Eda Akkaya


2015 İlişki Durumu: Karışık Dizisi Gülfem
2015 Zeyrek ile Çeyrek Dizisi
2014 Üç Arkadaş Dizisi Dilara
2014 Tut Sözünü Sinema Filmi Kurpiyer
2014 Ankara’nın Dikmeni Dizisi
2013 Kahireli Palas Dizisi Zerrin
2013 Bugünün Saraylısı Dizisi
2012 Harem Harem Dizisi
2011 Sihirli Annem Dizisi
2010 Nakş-ı Dil Sultan Dizisi Cariye

You must be logged in to post a comment Login