Survivor Gönüllüler’de elemeye kimler kaldı? 19 Nisan Salı

Survivor’da elemeye kalan iki yarışmacı belli oldu

20 Nisan 2016 Çarşamba, 01:39

Survivor gönüllüler takımında 19 Nisan Salı günü elemeye kim kaldı sorusu yanıt buldu.

SURVİVOR’DAN ELENEN YILMAZ MORGÜL’ÜN NEDEN KAYBOLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Survivor’da Zafer Semih kavgasının ardından Semih ünlüler takımına geçmiş ve Zafer ise diskalifiye edilmişti. Survivor’da birleşme partisine kadar eleme sistemi değişmişti. Bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında yapılan ada konseyinde ismi en fazla yazılan yarışmacı olan Gizem Kerimoğlu ilk eleme adayı oldu.

ACUN ILICALI SEMİH ZAFER KAVGASININ PERDE ARKASINI ANLATTI-İŞTE O AÇIKLAMALAR

Salı akşamı yayınlanan bölümde ise kişisel dokunulmazlık oyunu yapıldı. Kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise İbrahim oldu. İbrahim’in söylediği bu haftanın 2. eleme adayı oldu. İbrahim asıl amaçlarının Gizem Kerimoğlu’nu göndermek olduğunu söyleyerek “Güçlü bir aday çıkarıp geçen konseyde adı çıkan kişiyi göndermek istiyoruz. Bunun için çok düşündüm ve güçlü bir aday çıkarmak istedim” dedi. İbrahim’in söylediği isim ise herkesi şoke etti. İbrahim ikinci eleme adayı olarak Serkay’ın adını söyledi. Böylece gönüllüler takımından Gizem Kerimoğlu ve Serkay eleme adayları oldu.

SURVİVOR’DA FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Önümüzdeki Pazar günü ise iki takım arasında yeniden dokunulmazlık oyunu oynanacak ve kaybeden takımdan 2 yarışmacı daha eleme adayı olacak. Böylece gelecek hafta 4 yarışmacı sms oylamasına kalacak ve en az oyu alan isim Survivor’a veda edecek. Ünlüler gönüllüler takımlarının birleşme partisi ise 1 Mayıs Pazar günü olacak. Gelecek hafta sms oylamasında elenecek yarışmacı birleşme öncesi adaya veda eden son isim olacak.

You must be logged in to post a comment Login