e
sv

Survivor güzeli Güneşin Kızları dizisinde

Survivor yarışmacısı Fatmagül Fakı Güneşin Kızları dizisinde rol alacak.

Kanal D’nin yaz dizisi Güneşin Kızları’na yeni bir isim dahil oldu.  Survivor 2013’de adını duyuran ve daha sonra çeşitli projelerde yer alan, bu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D programının sunuculuğunu üstlenen Fatmagül Fakı, Güneşin Kızları dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Güneşin Kızları yeni bölümleriyle her perşembe 20.00’da Kanal D’de!

Adını ‘Survivor’ yarışmasıyla duyuran ve daha önce Kanal D ve Star TV’de sunuculuk yapan Fakı, ‘Güneş’in Kızları’ setinde çekildiği kareyi Instagram hesabında paylaştı.  fatmagül fakı

fatmagül-fakı

GÜNEŞİN KIZLARI 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir. Yıllar önce onları terk eden Zafer’in, Haluk’la ne gibi bir ilgisi olacaktır? Güneş ise, Haluk’un sürpriz itirafıyla derinden sarsılır.

Savaş, Nazlı’nın planını öğrenince suç ortağını yalnız bırakmak istemez. İkilinin içine düştükleri maceranın sonuçları şok edici olacaktır. Yıllar önce babasını silen Selin’in olaya tepkisi, Nazlı’dan tamamen farklı olur. Selin, her zamanki gibi umursamaz ve neşeli görünür. Fakat bu neşesinin altında acı çeker. Ali ise Selin’in acı çektiğini görebilen tek insandır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor güzeli Güneşin Kızları dizisinde

x