e
sv

Survivor Serenay krize girdi! ‘Bunlar beni yer’

Survivor All Star yarışması 18 Nisan Cumartesi akşamı neler olacak? Survivor All Star’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen haftaki yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı kötü günler geçiriyor. Yapılan 3 ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununu kazanamayan ünlüler takımında moraller bozuk.

SERENAY SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Adada iki gruba ayrılan ünlüler takımında geçen hafta Merve Oflaz elenmişti. Merve Oflaz, Doğukan Manço, Hakan Hatipoğlu’yla aynı grupta olan Serenay Aktaş Merve Oflaz’ın da elenmesinden sonra adeta sinir krizi geçirdi. Serenay adada gözyaşlarına boğularak “Bunlar beni yer burada” diye ağladı. Merve Aydın ise Serenay’a seslenerek “İlahi adalette zaman aşımı yoktur” diyor. Üst üste 5 oyunu kaybeden adada açlıkla mücadele eden ünlüler takımı bu kötü gidişe dur diyebilecek mi? Gönüllüler takımında ise Özlem ile Bozok arasında ödül oyunu sırasında tartışma yaşanıyor.

SERENAY AKTAŞ SİNEMADA! FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINsurvivor-merve-aydın

SURVİVOR ANIL İLE GİZEM KARACA ARASINDAKİ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

MERVE AYDIN İLE ANIL’IN PLANIsurvivor-merve-aydın-anıl

Ünlüler takımında Merve Aydın ve Anıl ise kafa kafaya vererek yeni bir strateji belirliyor. Merve Aydın elenen Merve Oflaz’ın sözlerine atıfta bulunarak “Şampiyon bir kadından tehlikeli ne olabilir diyordu. Tehlikeyi gönderdik şimdi sıra ekürisinde” diyerek yeni hedeflerini Hakan olarak belirliyor. Anıl ise “Asıl tehlike orada” diyor.survivor-all-star-kızlar

SURVİVOR ALL STAR 33. BÖLÜM FRAGMANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor Serenay krize girdi! ‘Bunlar beni yer’

x