Survivor Ümit Karan Ünlüler’i yakan ismi açıkladı

21 Haziran 2018 Perşembe, 00:30

Survivor 2018 yarışmasına geçtiğimiz günlerde veda eden Ümit Karan, ada günleri hakkında konuştu. Eski milli futbolcu, Hilmi Cem, Nagihan ve Mustafa Kemal ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Karan sözlerine şöyle devam etti: “Nagihan yarışırken onu bozmazsan mutlaka sayı alıyor. Ben de rakip oyuncuyum. Benim bir şey yapmam lazım ki sayı almasın. Yarışırken etrafı dinleyebiliyor. Nagihan’ı bu şekilde oyundan düşürmeye çalışıyorduk. ”

“Bizim kızlar Nagihan’ı dışladı. Bu bir gerçek. Bu performanstan ziyade ikili ilişkilerden kaynaklıydı””Ben şampiyon olamayacağımı biliyordum. Murat karşı tarafın oyuncusu. Ben ona atış öğrettim. Herkes iyi olsun ki rekabet artsın iyi bir oyun ortaya çıksın istiyordum. Ben hep iyi niyetliydim.”Ümit Karan, Mustafa Kemal ile neden vedalaşmadın? sorusuna “Mustafa Kemal ben giderken ayağa kalkmadı. Kalksaydı centilmenlik gösterebilirdim” diye cevap verdi.Karan “Mustafa Kemal konsey öncesi beni yazacağını söyledi. ‘Sen beni yazarsan ben elenirim. Adem’i yaz’ dedim. Bize strateji yapma şansı vermedi. Herkese sordu ama kendi bildiğini yaptı. Kapıda bana söylüyorsan ben orada bir şey yapamam. Sonuç ortada. Merve gitti, Sema gitti, kendisi gitti. Takımı yaktı” dedi

You must be logged in to post a comment Login

x