Survivor Ünlüler takımında kim elendi? 12 Nisan Salı

Survivor Ünlüler’e veda eden isim belli oldu

13 Nisan 2016 Çarşamba, 00:10

Survivor 2016‘da 12 Nisan Salı akşamı ünlüler takımında kim elendi Yunus mu Mehmet Özyay mi Nagihan mı sorusu yanıt buldu.

SURVİVOR’DA BÜYÜK ŞOK! SEMİH VE ZAFER DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Survivor‘da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında bu hafta eleme heyecanı yaşandı. Pazar günü yapılan konseyde elenmesi yönünde en fazla ismi yazılan kişi Tuğba Özay oldu. Kişisel dokunulmazlık sembolünü kazanan isim olan Atakan ise beklendiği gibi ikinci aday olarak Yunus Günçe‘nin adını yazdı. Böylece elemeye kalan ilk iki isim Tuğba Özay ve Yunus Günçe oldu.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS OY SIRALAMASI İÇİN TIKLAYIN

SMS OYLAMASINDA TUĞBA ÖZAY SÜRPRİZİ

Ancak Salı akşamı yayınlanan ada konseyinde sms oylarında büyük sürpriz yaşandı. Atakan ve Nagihan tarafından dışlanan ve eleme adayı olan Tuğba Özay, sms oylaması sonuçlarında birinci çıkmayı başardı. Sonuçların açıklanmasıyla Tuğba Özay büyük mutluluk yaşadı. Sms oylamasından haftanın birincisi olması sonucu Tuğba Özay’ın adaylığı düştü ve Tuğba eleme için bir isim söyleme hakkı kazandı. Tuğba’nın ardından ise en çok oy alan ikinci isim Ezgi oldu. Ezgi de 3. ismi belirlemek için bir yarışmacının adını söyleme hakkı kazandı.

Sms oylamasındaki ilginç sonuçlarla bu haftaki konseyde büyük sürprizler yaşandı. Sms birincisi olan Tuğba Özay, eleme adayı olarak Mehmet’in ismini, ikinci olan Ezgi ise Nagihan Karadere’nin ismini söyledi. Böylece sms oylamasına Mehmet, Nagihan ve Yunus Günçe kalmış oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Sms oylaması sonuçlarına göre, Mehmet, Nagihan Karadere ve Yunus Günçe arasında en az oyu alan yarışması olan Mehmet Özyay elendi.  Survivor’a bu hafta veda eden isim olan Mehmet Özyay gözyaşları içinde arkadaşlarıyla vedalaşarak adadan ayrıldı. survivor-mehmet-özyay

nagihan-tuğba-özay

You must be logged in to post a comment Login