Survivor Ünlüler’de elemeye kimler kaldı?

Birleşme sonrasında elemeye kalan iki isim belli oldu

03 Mayıs 2016 Salı, 23:55

Survivor 2016‘da  Ünlüler takımından elemeye kalan iki isim belli oldu.

Survivor 2016’da birleşme partisi sonrasında ilk dokunulmazlık oyunu yapıldı. Birleşme partisi sonrasında gönüllüler takımı yaşadıkları adayı terk ederek ünlüler adasına yerleşti. Artık ünlülerle aynı adada yaşayacak olan gönüllüler takımını, ünlüler ekibi Semih dışında sıcak bir şekilde karşıladı. Birleşme sonrasındaki ilk dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kazandı.

Atakan’la Nagihan arasında oyun sırasında da büyük gerginlik yaşandı. Nagihan, Yunus ve Semih ünlüler takımında Atakan ve Ezgi’ye karşı artık ayrı bir grup oldu. Bu durum ada konseyindeki elemeye de yansıdı. Semih, Nagihan ve Yunus eleme adayı olarak Atakan’ın ismini yazarken, Atakan ve Ezgi ise Nagihan’ı yazdı. Böylece ilk eleme adayı Atakan oldu. Salı akşamı ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Atakan’ın eleme adayı olduğu için yarışamayacağı bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, ikinci eleme adayını söyleyecek.nagihan

İKİNCİ İSİM ATAKAN OLDU

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yattara, ikinci eleme için Yunus2un adını söyledi. Yunus ve Atakan Ünlüler takımından eleme için çıkan isimler oldu.

You must be logged in to post a comment Login