Survivor Ünlüler’de kim elendi? 10 Mayıs Salı

Survivor ünlüler takımından bir isim daha elendi

11 Mayıs 2016 Çarşamba, 00:01

Survivor 2016‘da 10 Mayıs Salı akşamı konseyde Yunus Günçe mi Çağan Atakan Arslan mı yoksa Ezgi Avcıelendi sorusu yanıt buldu.

ACUN ILICALI’NIN SIR GİBİ SAKLADIĞI 3 SÜRPRİZ

Survivor‘da geçen hafta ve bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım olan ünlülerden 3 isim eleme adayı olarak sms oylamasına kalmıştı.

ACUN ILICALI O KAVGANIN VİDEOSUNU YAYINLADI

Geçen haftaki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımından elemeye kalan iki yarışmacı Atakan ve Yunus Günçe olmuştu. Bu Pazar yayınlanan dokunulmazlık oyununu yine gönüllüler takımı kazandı ve bu hafta ünlüler takımından bir kişinin gideceği kesinleşti.

SURVİVOR’DA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR..İŞTE AYRINTILAR

Ünlüler takımının ada konseyinde 3. eleme adayı olarak Ezgi’nin adı çıktı. Yunus, Nagihan, Semih ve Yattara Ezgi’nin adını yazarken, Atakan ve Ezgi ise Nagihan’ın ismini yazdı. Böylece Salı akşamı yapılan ada konseyine Yunus Günçe , Atakan ve Ezgi eleme adayı olarak çıktı. Pazartesi akşamı yapılan sms oylamasında bu 3 yarışmacı arasında en az oyu alan isim olan Ezgi Avcı elendi ve adaya veda etti. Acun Ilıcalı’nın oylama sonucunu açıklamasının ardından Ezgi Avcı gözyaşlarını tutamadı. Ezgi‘nin adada en yakın olduğu kişi olan Atakan da Ezgi’nin elenmesiyle büyük üzüntü yaşadı.ezgi-atakan-survivor

Birleşmenin ardından adaya veda eden ilk yarışmacı belli olurken, gönüllüler takımı artık 6 kişi, ünlüler ise 5 kişi olarak yarışmaya devam edecek.ezgi-avcı-survivor

You must be logged in to post a comment Login