Survivor yeni konseptte oyunları kim kazandı?

Survivor’da All Star konseptinin değişmesi ve Ünlüler Gönüllüler takımlarının yeniden oluşturulmasının ardından ilk oyunlar yapıldı. Survivor’daki yeni takımlarla yapılan ilk oyunları hangi takım kazandı?

Survivor’in Perşembe akşamı yayınlanan 39. bölümünde iki oyun birden oynandı. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler hem iletişim hem de yemek ödülü için karşı karşıya geldi.

YEMEK ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?
Survivor’da konsept değişikliğinden sonra ödül oyunu nefes kesti. Yeni takımlar her iki ödül oyununda da baş baş bir mücadele sergilediler. Kazanın yoğurtlu et döner kazanacağı yarışmayı Ünlüler takımı kazandı.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Bu akşamki iletişim oyunu diğerlerine göre daha anlamlıydı. Kazanan takımın ailesinden bir kişiyle yüz yüze canlı olarak mesajlaşacağı iletişim oyununa Gönüllüler takımı muhteşem başladı. Daha sonra Ünlüler takımı toparladı ve başa baş bir oyun gerçekleşti. Skor 9-9’a kadar geldi. Oyun sonunda kazanan taraf ise Ünlüler takımı oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU SİL BAŞTAN
Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı yarışmacılar iletişim oyununa çıkmadan önce kural değişikliğine gidildiğini belirterek “Her hafta iki dokunulmazlık oynayacaksınız. Önce birinci dokunulmazlığı oynayacaksınız. Kaybeden takımdan iki aday çıkacak. Ertesi Gün ikinci dokunulmazlığı oynayacaksınız. Karşı takım kaybederse iki aday daha çıkacak. Aynı takım kaybederse tek aday daha çıkacak. Aynı takımdan 3 aday çıkmış olacak. Artık stratejiler son derece önemli olacak” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor yeni konseptte oyunları kim kazandı?

x