Survivor Yılmaz Morgül’ün en garip 17 esprisi!

İşte Yılmaz Morgül’ün en fazla izlenen esprileri…

31 Ocak 2016 Pazar, 03:13

Survivor’da yarışacak Yılmaz Morgül’ün espri videoları sosyal medyayı sallıyor

SURVİVOR 2016 ÜNLÜLER TAKIMINDA KİMLER YER ALIYOR

TV8 ekranlarıdna 7 Şubat Pazar akşamı başlayacak olan Survivor 2016’da ünlüler takımında yarışacak olan Yılmaz Morgül, yarışmanın en merakla beklenen ismi.

İŞTE SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI

Son dönemlerde sosyal medyada videolarıyla fenomen olan Yılmaz Morgül’ün herkesi donduran inanılmaz esprileri! İşte Yılmaz Morgül’ün ilginç esprileri…

Şubat ayının ilk günlerinde izleyici ile buluşacak yarışma için Survivor adasına gidecek olan Yılmaz Morgül, yarışma öncesi bir röportaj verdi. Daha önce cilt kanserine yakalanan ünlü sanatçının, adada zorluk çekeceği yorumları yapılmıştı. Morgül, kanseri atlattığını ancak adaya giderken doktorunun yüksek koruma faktörlü kremler verdiğini ve orada kaldığı sürece kullanmasını istediğini belirtti.

DOKTORUN VERDİĞİ KREMLERİ KULLANACAK

Meydan Gazetesi’nden Sema Denker’e özel açıklamalarda bulunan Morgül, kanseri atlattığını ancak adaya giderken doktorunun yüksek koruma faktörlü kremler verdiğini ve orada kaldığı sürece kullanmasını istediğini belirtti. “Kimse beni küçümsemesin. 10 kişi üzerime gelsin, sapasağlam çıkarım.” sözleriyle kendisine olan güvenini ifade eden Yılmaz Morgül, şöyle konuştu: “Acun Bey de buna itiraz etmedi.

Sonuçta benim sağlığım önemli. Hastalığım sırasında uzun süre kemoterapi gördüm. Sonrasında vücudumdaki bütün tüyler döküldü. Tedavi bittikten sonra da tüylerim sıklaşacağına seyrekleşti. Zaten oldum olası çok tüylü biri olmadım. Yüzümde çıkıyor fakat tek tük. Çirkin bir görüntü olmaması, kendimi iyi hissetmem için bana tıraş izni de verildi. Eski yarışmada dansçı Hasan da kafasını tıraş ediyormuş. O yüzden burada sadece bana uygulanan özel bir durum yok. Herkesin içi rahat olsun. Tek sıkıntım saçlarım olabilir. Onu da bandanayla halledeceğim…”

yılmaz morgul2

İYİ YÜZÜCÜYÜMDÜR

Balığın bol olduğu semt Beykoz’da yetiştiğini ifade eden Morgül şunları anlattı. “Çocukluğumuz balık tutarak, sahilde yüzerek geçti. O yüzden çok iyi yüzücüyümdür. Ve balık tutmasını da çok iyi bilirim. Yemek yapmakta da iddialıyım. Bir konuda çok doğru yazmışsın. Şimdi herkes beni ‘hanım evladı’ gibi görüyor ama bilmiyorlar ki o ekibin en güçlü, en azimli yarışmacısı benim. Hepsi ters köşe olacak. Öyle böcekten de fareden de korkmam. Bana saygısızlık yapanın, arkamdan konuşanın haddini de bildiririm. Ama hadsizleşmeden, saygı kuralları içerisinde… Mevlana’dan bir söz söylerim, ne diyeceklerini bilemezler. Ağlama konusunda haklısın… İnsanın orada psikolojisi bozuluyor. Çok aç kalırsam, annemi, ailemi özlersem vallahi ağlarım…

survivor-2016

AİLEDEN SPORCUYUM

Ailem sporcu; dedem güreşçi, abim boksör, iki kız kardeşim de krosçu… Hepsinin dereceleri var. Madalyalı yarışmacılar yani… Ben de çocukluğumdan beri yüzüyorum, spor yapıyorum. Kimse beni küçümsemesin. 10 kişi üzerime gelsin, sapasağlam çıkarım. O yüzden herkes önyargılarını bir kenara bırakacak. Eğer yarışmaya böyle başlarsak kaybeden ben olmam. Akıllı olan benim bilgimden, gücümden, tecrübemden faydalanır. İnşallah aklın ve insani duyguların ağırlıkta olduğu bir ünlüler grubumuz olur. Duanızı benden eksik etmeyin. Hakkınızı helal edin. Ve Allah’a emanet olun…”

You must be logged in to post a comment Login