Survivor’da Zafer ve Semih arasındaki kavga görüntüleri

İşte Zafer’i diskalifiye ettiren o kavga

16 Nisan 2016 Cumartesi, 03:48

Survivor 2016’da Zafer Mete ve Semih Öztürk kavgası kameralara böyle yansıdı..İşte Survivor’da Semih ve Zafer arasındaki kavga videosu..

SURVİVOR’DA ELEME SİSTEMİNDE SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK-İŞTE DETAYLAR

Survivor’da herkesin merakla beklediği Semih ile Zafer arasındaki kavga görüntüleri yayınlandı. Görüntüleri izleyen yarışmacılar şaşkınlıklarını gizleyemezken, karar Zafer’in aleyhine oldu ve diskalifiye edildi.

Acun Ilıcalı, Semih- Zafer arasındaki olayın kamera görüntüleri olduğunu daha önce açıklamıştı. Adadaki ekip Semih–Zafer kavgasının her anını kayda aldı. Haliyle bu görüntüler büyük merak konusu oldu. Survivor’da Semih-Zafer kavgasının görüntülerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı’nın vermiş olduğu kararla yayınlanan görüntüler izleyenleri şaşırttı. İşte Zafer’in diskalifiye edilmesine neden olan o görüntüler…

ZAFER DİSKALİFİYE OLDU SEMİH ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ
Survivor’a damga vuran ve Zafer’in elenmesiyle sonuçlanan Semih – Zafer kavgası sonrasında Acun Ilıcalı Semih’in bundan sonra Ünlüler takımında yer alacağını açıkladı. Bu şok karardan sonra yarışmacılar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bundan sonra kesin olarak Gönüllüler takımında yer alan Semih, Ünlüler takımına geçerek yarışmaya burada devam edecek.

 

You must be logged in to post a comment Login