Survivor’a 3 yeni isim katıldı

Survivor 2017 rüzgarı Dominik Adası’da ünlüler takımı ile gönüllüler takımı arasında son sürat devam ediyor. Dokunulmazlık oyunları, konseyler ve elemeler başladı. Peki Ama Survivor’a ilk kim veda etti ? Oynanan iki dokunulmazlık oyununda da ünlüler takımına yenilen gönüllüler takımı, konseylerde Erdi, Fulya, Berna ve Eser’i eleme adayı olarak çıkardı. 4 adaydan en az oyu alan Fulya Survivor’a veda etti. Fulya adadan ayrılırken Survivor’a 3 yeni isim katıldı. Yedek takımdan en çok oyu alan Sadin, Anıl ve Fatih Survivor 2017’ye yeni katılan isimler oldu. İşte Survivor 2017 gönülüler ve ünlüler takımı ve onlar hakkında bilmedikleriniz…

SEMİH ÖZTÜRK’TEN İLGİNÇ SURVİVOR 2017 KEHANETLERİ! 

Acun Ilıcalı veda konseyinde gönüllüler takımından en az SMS oyunu alan kişiyi açıkladı. Erdi, Fulya, Berna ve Eser’den en az SMS oyunu alan Fulya Survivor’a veda eden isim oldu.

SURVİVOR 2017’NİN KİCKBOKS ŞAMPİYONU İSMİ SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Veda konseyinde 4 kişik yedek takımdan üç kişi adaya katıldı. En çok SMS oyu alan Şadin adaya katılan ilk kişi oldu ve gönüllüler takımını seçti. En çok oyu alan ikinci isim ise Anıl oldu. Anıl da gönüllüler takımına katılmayı seçti. Survivor adasına girecek 3. ve son isim Fatih oldu. 2 isim gönüllüleri seçtiği için Fatih ünlüler takımına katıldı.

Anıl kimdir ? (Solda)

“İstanbul’da yaşıyorum, evliyim. Sivil havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanlığı yapıyorum. Survivor’da kişiliğime, karakterime ve sabrıma çok güveniyorum. Beynim farklı çalışır. Kendimi öyle inandırıyorum. Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim. Anıl’ın dünyasını Survivor’da göstermeye geldim. Düşen uçuk benim şirketimin uçağıydı. Mürettebatta benim arkadaşlarımdı. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gelmeden önce yakın arkadaşım beni uğurlamaya gelecekti fakat onu kaybettim. Biraz enerjim düşük herkesten özür diliyorum.”

Fatih Hürkan kimdir? (soldan ikinci)

“İstanbul’da yaşıyorum aslen Samsunluyum. Çok uzun zamandır Survivor’a gelmeyi istiyordum. Hayatımda mücadele ve savaş hep vardı. Tam benim için olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim en azından burada oturuyorum. Spora çocukluğumda Judo ile başladım. İstanbul şampiyonluğum var. Ortaokulda kaleciliğe geçtim. Uzun dönem kalecilik yaptım, profesyonelde 4 yıl sürdü. Sonra oyunculuğa geçtim ama sporu hiç bırakmadım. Bir dönem ninjutsu yaptım. Haftanın üç günü halı saha, bir günü voleybol dört günde crossfit yapıyorum. Oyunculuğu epey zamandır yapıyorum. Bir dönem annemin rahatsızlığı nedeniyle ara verdim. Annemi kaybettiğim dönemde şov dünyasından geri düştüm. Kokusunu her zaman özlediğim bir oğlum ve eşim var.”

Sadin kimdir? (En Sağda)

“Ben güreşçiyim. İstanbul’da yaşıyorum aslen Gaziantepliyiz. Dedelerimden miras kalan ata sporumuz güreşle uğraşıyorum. Yıllarca milli takımlarda ülkeme hizmet ettim. Yıldızlar ve gençler ketegorilerinde madalyalar kazandım. Şu anda

antrenörlük yapıyorum. Ülkeme hizmet edecek, madalyalar kazandıracak güreşçiler yetiştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Kırkpınar yağlı güreşleri ile uğraşıyorum. Başaltı pehlivanıyım. Survivor’a mücadeleci ruhumu gösteremeye kendimi ıspatlamaya geldim. Fırsat olursa kendini sergilemek istiyorum.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’a 3 yeni isim katıldı

x