e
sv

Survivor’da Acun Ilıcalı’dan diskalifiye uyarısı

Survivor 2016’da gönüllüler takımında Semih Öztürk ile Serkay ve Efecan kavgası yaşandı. Acun Ilıcalı o isimleri diskalifiye olmakla uyardı.

SURVİVOR’DA SAKATLIK ŞOKU! İKİ YARIŞMACI VEDA ETTİ

Survivor 2016’da gönüllüler takımının en dikkat çeken isimlerinden olan eski Ütopya yarışmacısı Semih Öztürk, adada sürekli gerilim yaşadığı Serkay ve Efecan’la birbirine girdi. Aynı takımda yarışan Semih Öztürk, Serkay ve Efecan arasında kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında adalarında yemek tartışması yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle Serkay ve Efecan’la Semih birbirlerinin üzerine yürüdü. Hakarete varan sözlerin söylendiği kavga büyüdü.

ACUN ILICALI’DAN SEMİH, SERKAY VE EFECAN’A DİSKALİFİYE UYARISI semih-efecan-serkay-kavga-survivorAda konseyinde Acun Ilıcalı yaşanan kavga üzerine uyarılarda bulundu. Gönüllüler takımında daha İstanbul’dan adaya gelir gelmez kavganın yaşandığına dikkat çeken Ilıcalı, “5. yada 6. haftada açlık yorgunluk gibi sebeplerden olabilecek gerilimler sanki İstanbul’dan adaya gelince hemen başladı. Bu durum bizi üzüyor. Biz hiç bir yarışmacımızı bu tip sebeplerden kaybetmek istemeyiz. Böyle gerilimlerden uzak durun” uyarısında bulundu.semih-öztürk-serkay-survivor

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da Acun Ilıcalı’dan diskalifiye uyarısı

x