e
sv

Survivor’da Acun ilk defa bu kadar sinirlendi! Turabi diskaliye mi olacak?

Survivor 2018’in yeni bölümünde Turabi Anıl’a arkadan gelip vurunca ortalık karıştı. Survivor 2018’de Turabi diskalifiye mi olacak? Acun Ilıcalı Turabi’ye ne ceza verecek? Yaptığı harekete tepki gösteren Hakan Hatipoğlu’nun üzerine yürüyen Turabi küfretti. Acun Ilıcalı ise ilk defa bu kadar sinirlendi ve Turabi’ye çok sert sözler söyledi. Ilıcalı, ‘Turabi burası senin çiftliğin değil. Kendi kurallarını uyguluyorsun. Bunu akşam görüşeceğiz’ dedi.

Survivor 2018’in Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde ortalık fena karışıyor. Dokunulmazlık oyunu sırasında Turabi Gönüllüler takımının benchine gelerek Anıl’a fiziksel temasta bulunurak, arkadan omzuyla vuruyor. Turabi’nin bu şok hareketiyle sinirler geriliyor. Hakan Hatipoğlu Turabi’ye tepki gösteriyor. Turabi ise adeta çılgına dönerek Hakan’ın üzerine yürüyor. Survivor’daki bu büyük kavga sonrasında ise Acun Ilıcalı’dan Turabi’ye şok bir uyarı geliyor.

Çok sinirlenen Ilıcalı, ‘Turabi seni daha önce uyardım. Burada kendi kurallarını uyguluyorsun. Burası senin çiftliğin değil. Akşam bu konuyu görüşeceğiz’ diyerek adeta diskalifiye uyarısı yapıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da Acun ilk defa bu kadar sinirlendi! Turabi diskaliye mi olacak?

x