Survivor’da birleşme sonrası ilk elenen isim kim oldu?

Survivor 2017’de bir eleme konseyi daha geride kaldı. Elemeye çıkan Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar arasından adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2017’de birleşme sonrasında ilk elenen yarışmacı belli oldu. Survivor 2017’de geçen hafta eleme yapılmamıştı. Geçen hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından Berna ve Gökhan elemeye kalmıştı.

Bu haftaki 2 dokunulmazlık oyununu ise ünlüler takımı kaybetti. Survivor’da böylece Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar sms oylamasına kalan isimler oldu. Veda konseyinde Sabriye, Pınar, Berna ve Gökhan’dan en az SMS oyunu alan Pınar Saka Survivor’dan elendi.

PINAR NELER SÖYLEDİ?
Survivor’dan elenen Pınar karar sonrası şunları söyledi: “Üzgünüm. Benim için hayırlısı buymuş. Buraya gelirken Kıbrıs’a gitmek istiyordum. Planlarım böyleyken meşalem sönmüş oldu. Hayat plan yaparken yaşadıklarımızdır. Ruhum yukarı çıkmış olayları izliyor gibi. Başarılarla dolu bir spor hayatım oldu. Burada herkesin bir son kullanma tarihi var. Umarım bundan sonra her şey arkadaşlarım için iyi gider.”

Survivor’ın 13. haftasının son bölümünde kızlar sembol ödülü için yarıştı. Oyunu kazanan Tuğçe, Burçak ve Ogeday’ı önceki gün erkeklerin kazananı İlhan ise Furkan ve Serhat’ı yanlarına alarak mor odaya giderek yemek ziyafeti yaptı.  Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı mesajlaşma ödülü için karşı karşıya geldi.

Yarışmayı kazanan gönüllüler takımı sevdikleriyle mesajlaşma hakkı kazandı.  Acun Ilıcalı, son veda konseyinde performans ödülünün çay ve çikolatalı kurabiye olduğunu açıkladı.

En iyi performans ödülünün sahibi ile en iyi ikincinin paylaşacağı ödülü erkeklerde Ogeday kazandı. İkinci en iyi isim ise Serhat oldu. Kızlarda ise birinci Tuğçe, ikinci Elif oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da birleşme sonrası ilk elenen isim kim oldu?

x