e
sv

Survivor’da Hikmet Yusuf kavgası!

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Survivor Türkiye Yunanistan 41. bölümde oynanan dokunulmazlık oyununda Büşra ve Dalaka’nın mücadelesi sırasında Hikmet ile Yusuf arasında gerginlik çıktı ve bir anda ortam gerildi.  Survivor Türkiye Yunanistan’da 6 nisan 2019 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Siyah ve beyaz takım ilk kez dokunulmazlık için yarıştı!

Survivor Türkiye Yunanistan’da yeni oluşturulan siyah ve beyaz takımlar ilk kez dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya geldi. Kazanan hangi takım oldu?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 41. bölümde dokunulmazlık oyunu siyah ve beyaz takımın kıyasıya mücadelesine sahne oldu Survivor Türkiye Yunanistan’da 41. bölümde ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım büyük bir avantaj elde edecek. Survivor Türkiye Yunanistan’ın 41. bölümünde dokunulmazlığı kazanan 10’a 7 beyaz takım oldu.

ATAKAN’DAN DALAKA İTİRAFI!

Atakan uzun süredir aralarında samimiyet olan Yunan yarışmacı Katerina Dalaka hakkında konuştu. Atakan, kendisini Dalaka’ya çok yakın hissettiğini söyledi.

Survivor Türkiye Yunanistan’da, Atakan, Dalaka ile düşüncelerini açıkladı. Atakan, Katerina Dalaka ile ilgili ‘Kendimi ona yakın hissediyorum.’ dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da Hikmet Yusuf kavgası!

x