baby sensory

Survivor’da kim elendi?

İşte Survivor’dan elenen isim ve yaşananlar

10 Mayıs 2017 Çarşamba, 00:27

“Survivor’da bu hafta kim elendi” sorusu yanıt buldu. Survivor’ın son bölümünde yapılan eleme konseyinde ünlüler takımından elemeye kalan Berna, Tuğçe ve Ogeday’dan en az SMS oyunu alan Tuğçe Survivor’a veda etti. İşte Survivor’ın son bölümde yaşananlar…

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı iletişim ödülü için karşı karşıya geldi.

Ünlüler kazanırsa arkadaşlarının hazırladığı videoları izleyeceği, gönüllüler kazanırsa aileleriyle mesajlaşma hakkı kazanacağı yarışma ünlüler takımının oldu.

Kahve ve çikolatalı ekler ödüllü haftanın performansları da açıklandı. En iyi performans ödülünün sahibi ile en iyi ikincinin paylaşacağı ödülü erkeklerde Furkan kazandı. İkinci en iyi isim ise İlhan oldu. Kızlarda ise birinci Sema, ikinci Elif oldu.

Veda konseyinde Berna, Tuğçe ve Ogeday’dan en az SMS oyunu alan Tuğçe Survivor’dan elendi.

Survivor’dan elenen Tuğçe karar sonrası şunları söyledi: Buraya gelirken ne kadar sevindiysem giderken isyan etme lüksüm olduğunu düşünmüyorum. Devam etmem gerekiyormuş gibi hissediyordum. Yapcak bir şey yok. Şu an çok tuhaf hissediyorum. Gitmeyecekmiş gibiyim ama sonuna geldim. Arkadaşlara başarılar diliyorum. Burası çok güzel keyfini çıkarmaya baksınlar.

You must be logged in to post a comment Login