Survivor’da kim elendi? Duygusal veda!

Survivor 2018’in 16 Nisan Pazartesi yayınlanan bölümünde adaya veda eden isim belli oldu. Cumali, Hakan ve Damla arasında kim elendi?

Survivor’da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında, Hakan Hatipoğlu, Damla Can ve Cumali Akgül eleme adayı olarak sms oylamasına kalmıştı. Survivor’ın son bölümünde Acun Ilıcalı elenen ismi açıkladı. Iğdır’dan İstanbul’a Survivor’a katılmak için yürüyen Cumali Akgül bu hafta elenen isim oldu.

HAKAN VE CUMALİ’NİN DUYGUSAL VEDASI
Cumali’nin vedası sırasında duygusal anlar yaşandı. İsmi açıklandıktan sonra gözleri dolan Cumali, hem rakibi Ünlüler takımına hem de Gönüllüler’den takım arkadaşlarına sarılarak veda etti. Survivor’da iki yakın dost olan Hakan ve Cumali uzun süre sarılarak vedalaştı. Hakan’a ‘Ağabey’ diyerek elini öpmeye çalışan Cumali’yi Hakan sarılarak durdurdu. Cumali Hakan’a ‘Buranın en güzel şey sensin ağabey. Bir değer verdiysem büyük bir değer ağabeyimindir.’ dedi.


HAFTANIN PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Haftanın en iyi performansına sahip yarışmacılarını Acun Ilıcalı açıkladı. Kadınlarda birinci Damla, ikinci ise Sahra oldu. Erkeklerde ise birinci Turabi, ikinci Adem oldu.Kazanan yarışmacıların ödülü ise ballı krokanlı kek ve taze sıkılmış portakal suyu oldu.

YEMEK ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?
Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam terbiyeli tavuk ödülü için karşı karşıya geldiler. Her eleme öncesinde olduğu gibi oyuna Gönüllüler takımı daha iyi başladı. Fakat becerinin her şey olduğu oyunun sonunda kazanan taraf 10’a 8’lik skorla Ünlüler oldu. Oyun sonunda Cumali’ye eleştiri vardı. Yağmur ve Damla, Cumali’yi isteksiz olmakla suçladı.

BARAKA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?
Survivor’da bu akşam her pazartesi günü baraka ödülü oynanıyor. Bu haftaki oyun diğerlerinden daha farklıydı. Takımlar 4’er kişilik grup şeklinde yarıştı. Bu oyunda ise denge her şeydi. 4 kovayı dökmeden getiren taraf parkurun sonunda kovaları devirmek zorundaydı. Yağmur’un yağması her iki takımı da olumsuz etkiledi. Oyun sonunda gülen taraf yine Ünlüler oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da kim elendi? Duygusal veda!

x