Survivor’da Semih Öztürk bayıldı

Semih Öztürk yarışmadan ayrılacak mı?

22 Şubat 2016 Pazartesi, 00:34

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Semih Öztürk bayıldı. Ünlü yarışmacı, ödül yarışması sırasında oturduğu bankta rahatsızlanarak bayıldı.

Survivor’da Gönüllüler takımında diğer yarışmacılarla arası kötü olan Semih Öztürk ödül yarışması sırasında bayıldı. Semih Öztürk’ün bayıldığı bölüm pazartesi akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR

1991 yılında Bursa’da dünyaya gelen Semih Öztürk, daha önce yayınlanan Ütopya yarışmasındaki iddialı isimlerden birisidir. Ütopya’da ikinci olan ve sosyal medyada binlerce hayranı bulunan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi mezunudur. Gitar çalabilen Öztürk aynı zamanda şiir okumakta ve şiir okumayı çok sevdiğini söylemektedir. 24 yaşında olan Semih Öztürk 1.80 boyunda 80 kilodadır ve kahverengi gözlere sahiptir. TV8 ekranlarında büyük fırtınalar kopartan yarışma Ütopya’da mücadele eden ve büyük bir hayran kitlesinin yanı sıra büyük bir kitlenin de kendisinden nefret ettiği Semih Öztürk kimdir nerelidir kaç yaşındadır Ütopya yarışmasıyla ünlenen Semih Öztürk, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenci olan Semih koç burcudur. Yarışmada Kürretülayn’la yakınlaşan ancak daha sonra kavgalar ve Ütopya serüveni sebebiyle ayrılan Semih, 1.80 boyunda yakışıklı ve inatçı yapılı biridir. Aynı zamanda konuşmayı sevdiğini kendiside itiraf ediyor. 24 yaşında olan Semih Öztürk Ütopya finalinde Tuncay Kes ile 1.lik mücadelesi veriyor!

You must be logged in to post a comment Login