Survivor’da Semih ve Nagihan krizi!

Semih Öztürk’ten o isimlere ‘hodri meydan’

22 Nisan 2016 Cuma, 02:04

Survivor 2016‘nın 22 Nisan Cuma yayınlanacak 51. bölümünde Semih Öztürk ve ünlüler takımı arasında ilginç gelişmeler yaşanacak.

SURVİVOR’DAN ELENEN YILMAZ MORGÜL’ÜN NEDEN KAYBOLDUĞU BELLİ OLDU

Gönüllüler adasında Zafer’le yaşadıkları kavganın ardından ünlüler adasına transfer edilen Semih Öztürk ile ünlülerin arası açılıyor mu? Survivor’ın yeni bölüm tanıtımında biraraya gelen ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybettikleri takdirde izleyecekleri stratejiyi tartışıyorlar. Nagihan’ın ‘Güçlü kemik kadronun asla potaya girmemesi gerekiyor’ şeklinde sözleri ise Yunus ve Semih’in tepkisini çekiyor. Nagihan dokunulmazlığın kaybedilmesi halinde kendisiyle birlikte Atakan, Ezgi ve Yattara’nın yazılmaması gerektiğini söyleyince diğer yarışmacılar tepki gösteriyor.

SURVİVOR’DA FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Bu sözler sonrasında ise ünlüler takımının yeni üyesi Semih Öztürk ‘hodri meydan’ dedi ve ‘Beni yazdığınız zaman benim de ona göre hesabım kitabım olacak’ şeklinde konuştu. Semih ‘Hiç bir zaman potadan kaçmadım. Survivor’a yalnız geldim ve yalnız ayrılcam. Kimin ne kadar mermisi var görelim. Yazmak isteyene hodri meydan’ dedi. Nagihan ve Atakan’ın dokunulmazlık planı adada yeni bir geriliminde başlangıcı mı olacak? Semih Öztürk ile Nagihan ve Atakan’ın arası açılacak mı?

You must be logged in to post a comment Login