Survivor’da şok karar! All Star dönemi bitti! İşte yeni kurallar

Survivor 2018’de All Star Gönüllüler konsepti bitti. Acun Ilıcalı Survivor’daki büyük değişimleri açıkladı. Survivor All Star takımı ikiye bölünecek ve artık yeni takımlar mücadele edecek.

HAKAN VE NAGİHAN DA DAHİL ALL STAR TAKIMI İKİYE AYRILIYOR!
Survivor’da bu görülmemiş kararın ardından All Star takımı yarışmacıları büyük şok yaşadı. Yarışmada All Star takımında en başta başladığı kadrodan sadece Nihat Doğan elenmişti. Acun Ilıcalı ilk kadrodaki 11 yarışmacının All Star olarak ikiye ayrılacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı Survivor konseyinde yaptığı açıklamada, “Bugün itibariyle Survivor All Star-Gönüllüler konsepti bitmiştir. Bundan sonra yeni bir konseptle devam ediyor. Bundan sonra Survivor All Star-Suvivor All Star’a karşı olacak. Başlangıçta 12 All Star’ı 6’ya 5 olarak iki takıma böleceğiz.” dedi.

‘HATA BİZDE…PRODÜKSİYON OLARAK YANILDIK’
Acun Ilıcalı, ‘Bizde bir konsept canlandırdık umutla. Bizim de her düşündüğümüz gerçekleşmiyor ve hayal kırıklığına uğrayabiliyoruz. Biz de prodüksiyon olarak hata yapabiliyoruz. Bu seneki konseptin doğru olmadığını düşünüyorum. Burada hatayı kendimizde görüyorum.’ dedi.

BATUHAN YARIŞMADAN AYRILDI
Survivor’ın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, Gönüllüler takımında yer alan Batuhan Buğra Eruygun’un Survivor şartlarını kaldıramadığını ve yarışmadan ayrıldığını açıkladı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da şok karar! All Star dönemi bitti! İşte yeni kurallar

x