Survivor’da şok sakatlık! Ambulans geldi

Seda Tetik’in sağlık durumu nasıl?

09 Mart 2016 Çarşamba, 00:04

Survivor yarışmacısı Seda Tetik parkurda çok ciddi bir sakatlık yaşadı. Kendini bir anda yerde bulan Seda Tetik’e Survivor’ın özel doktoru anında müdahale etti.

SURVİVOR’DA YAYIN GÜNÜ SÜRPRİZİ-ACUN ILICALI AÇIKLADI

Seda hemen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

TV8’DEN YENİ SURVİVOR PROGRAMI GELİYOR..İŞTE DETAYLAR

Survivor yarışmacısı Seda Tetik parkurda çok ciddi bir sakatlık yaşadı. Kendini bir anda yerde bulan Seda Tetik’e Survivor’ın özel doktoru anında müdahale etti. Seda hemen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

SURVİVOR’DA ÜNLÜLER TAKIMI SMS OY SIRALAMASI İÇİN TIKLAYIN

SEDA TETİK NASIL SAKATLANDI?

Survivor ödül oyununda ünlüler takımında yarışan Seda Tetik yüksek parkurdan düşerek boynundan ciddi şeklide sakatlandı. Doktor bu sakatlığı görür görmez çağrılmayı beklemeden parkura daldı. Seda’ya ilk müdahale orada gerçekleştirildi. Doktor hemen ağrı kesici bir iğne yaptı. Seda’ya bir de boyunluk taktı.

Seda Tetik’in sakatlığı ciddi mi? Seda doktorun talimatıyla derhal ambulansla bindirildi. Seda’ya boyunluk takıldı. Survivor ünlüler takımında Seda Tetik kimdir sorusunun yanıtını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor yarışmacısı Seda Tetik’in sağlık durumu nasıl bunu henüz kimse bilmiyor! Seda yarışmadan elenecek mi yoksa iyileşip Survivor’a devam mı edecek? Bu soru gizemini koruyor.

DOKTORUNDAN SEDA TETİK AÇIKLAMASI

Doktor Metin Kuş Seda Tetik’in durumunu gayet iyi olduğunu, korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı. Yarışma anında konu hakkında yarışmacıları bilgilendiren sunucu Alp Kırşan, Seda’nın şu an için doktor kontrolünde olduğunu belirtti.

You must be logged in to post a comment Login