Survivor’da sütlaç tartışması!

Nagihan’dan Tuğba Özay’a suçlama!

19 Nisan 2016 Salı, 00:56

Survivor’da Ünlüler takımında sütlaç kavgası çıktı. Tuğba Özay’ın kazandığı sütlaçı yunus ile yemesi, başta Nagihan olmak üzere diğer yarışmacıların tepkisini çekti.

Survivor’da ödül oyunu kazanan Ünlüler takımı daha sonra sütlaç kazanmak için bir ödül oyunu daha oynadı. Yarışmayı kazananın bir arkadaşıyla beraber sütlaç yemeye hak kazanacaktı.

Ünlüler kendi arasında yaptığı yarışmayı Yunus ile finale kalan Tuğba Özay kazandı. Tuğba Özay, sütlaç yemek için finale birlikte kaldığı Yunus’u seçti.

Tuğba Özay’ın Yunus’u seçmesi Nagihan’ı kızdırdı. Nagihan, Ödül oyununu kazandıkları için bu yarışmaya hak kazandıklarını söyledi ve sütlaç için de Yattara, Ezgi ve kendisinin seçilmesi gerektiğini söyledi.

Düşüncelerini Tuğba ile paylaşan ve suçlayan Nagihan, Tuğba Özay’dan sert tepki gördü. Nagihan ile birlikte Tuğba ile konuşan Yattara da sosyal medyada tepki gördü.

Tuğba Özay, keşke ödülü kazanmasaydım diyerek bu suçlamaların tek amacını olduğunu söyledi. Özay, kendisine verilen seyirci desteğini düşürmek için bu suçlamaların yapıldığını söyledi.

You must be logged in to post a comment Login