Survivor’da Turabi’nin yıkıldığı anlar!

Turabi gözyaşlarına boğuldu!

09 Mayıs 2018 Çarşamba, 00:47

Survivor 2018’in 8 Mayıs Salı yayınlanan son bölümünde gözyaşları sel oldu! Kazanan takımın annelerini telefonla arayarak Anneler Günü’nün kutlayacağı iletişim oyununu kim kazandı? Survivor son bölüme Turabi’nin gözyaşları damga vurdu.

TURABİ GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI
İletişim oyununu kaybeden Ünlülerde oyun sonrası Turabi, Anıl’a tepki gösterdi. Turabi kendisinin hiçbir iletişim oyununda sevinç gösterisinde bulunmadığını söylerek herkesten aynı nezaketi bekliyorum dedi. Ödülü kaybettikleri için çok üzgün olduğunu söyleyen Turabi gözyaşlarına hakim olamadı.

İletişim oyununa geçtiğimiz hafta iki dokunulmazlık oyunu da kazanan Gönüllüler hızlı başladı ve skoru 7-4’e getirdi. Daha sonra Ünlüler toparlanarak ödülü kazanmak için büyük çaba sarf etti ve oyunda eşitliği sağladı.

Adem’in Hakan’a karşı olan mücadelesinde gülen taraf Adem oldu ve skoru 7-7’ye getirdi. Fakat Gönüllüler rakibine başka fırsat vermedi. Gönüllüler Hilmi Cem, Nagihan ve Hakan’la peş peşe sayılar kazanarak İletişim oyunundan 10-7’lik skorla ödülün sahibi oldu.

Ödül ise kazanan takım Anneler Günü’ne özel annesinin Anneler Günü’nü kutlama imkanı kazandı.

You must be logged in to post a comment Login