Survivor’da yeni takımlar belli oldu!

Survivor 2018’de Acun Ilıcalı yeni takımları açıkladı. All Star ve Gönüllüler’de kimler hangi takımlara geçti? İşte Survivor’da merak edilen yeni takımlar ve yarışmacılar…

SURVİVOR’DA KİM HANGİ TAKIMDA?
 Eski adı All Star olan takımın adı artık Ünlüler olarak değişti. Ünlüler takımında Ümit Karan, Sema, Turabi, Adem, Yiğit, Berna, Sahra, Elif, Merve Aydın ve Mustafa Kemal olacak. Gönüllüler takımına All Star’dan Damla, Murat, Hilmi Cem geldi. Nagihan, Hakan, Anıl, Cumali, Funda, Birsen ve Yağmur ise eski takımlarında kaldı.

Survivor’da yeni takımların ilk mücadelesi ise Perşembe akşamı yayınlanacak bölümde izleyici karşısına çıkacak.

YENİ GÖNÜLLÜLER TAKIMI
Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Hilmi Cem, Murat Ceylan, Damla Can, Anıl Berk Baki, Cumali Akgül,  Funda Alyakış, Birsen Bekgöz, Yağmur Banda.

YENİ ÜNLÜLER TAKIMI
Turabi Çamkıran, Adem Kılıççı, Ümit Karan, Sema Aydemir, Berna Canbeldek, Elif Şadoğlu, Mustafa Kemal Kurt, Yiğit Dikmen, Sahra Işık ve Merve Aydın

KONSEYDE GERGİNLİK
Survivor’ın eleme gecesinde Hakan ile Sema arasında gerginlik yaşandı. Hakan, üzerlerinde baskı hissettiklerini söyledi. Hakan, All Star takımının kendisini ve Nagihan’ı günah kesiçisi ilan ettiğini açıkladı. Bu sözlere kızan Sema, Hakan’la olan tüm ilişkisini kestiğini açıkladı.

SON ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor’da All Star – Gönüllüler takımı son kez karşı karşıya geldiler. Oyun öncesi duygu dolu anlar yaşandı ve Ünlüler takımı kenetlenip yarışa çıktılar. Kazana takım ise ızgara köfte yemeği kazandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da yeni takımlar belli oldu!

x