Survivor’da yürekler ağıza geldi! Suda çırpınmaya başlayınca…

Survivor 2018’in Cuma akşamı yayınlanan son bölümünde korku dolu anlar yaşandı. Survivor’da iletişim ödülü oyunu sırasında denize giren Funda boğulma tehlikesi yaşadı. İşte herkesi korkutan o anlar…

Survivor 25. bölümdeki ödül oyununda Sema Aydemir ve Funda Alkayış mücadelesinde korku dolu anlar yaşandı.

Funda denizde çırpınmaya başlayınca arkadaşları yardımına koştu. Doktor Metin Kuş’un da suya atlayarak müdahale ettiği Funda boğulmaktan son anda kurtuldu.

MURAT CEYLAN DA HASTALANDI
All Star takımında Murat Ceylan rahatsızlığı nedeniyel yarışmaya çıkmadı. Alp Kırşan Murat Ceylan’ın durumu hakkında konuştu ve Ceylan’ın ateşinin çıktığını, kendisine serum verildiği endişelenecek bir durumun olmadığını söyledi.

SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?
Kadınlarda sembol oyunu finali Gönüllüler takımı arasında gerçekleşti. Funda ve Yağmur arasında gerçekleşen oyunu Yağmur kazandı ve sembolün sahibi oldu. Erkekler sembol oyununda Gönüllüler resmen döküldü. All Star erkekleri Gönüllüleri sahadan sildi ve kendi aralarında sembol mücadelesi verdi. Sona ise iki dövüşçü kaldı. Turabi ve Adem arasında gerçekleşen yarışı Adem kazandı ve semboln sahibi oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
All Star takımı ve Gönüllüler takımı çok duygusal bir ödül oyunu için yarıştılar. Kazanan takımın ailesiyle görüşeceği oyunu All Star takımı kazandı. Kaybeden takım belki de ilk defa bir oyunda bu kadar büyük bir üzüntü yaşadı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da yürekler ağıza geldi! Suda çırpınmaya başlayınca…

x