e
sv

Survivor’daki İngilizce küfür kavga çıkarttı!

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Survivor’ın 73. bölümünde Mustafa’nın oyun sonrasındaki sevinç sırasında İngilizce küfürlü sözler söylemesi ortalığı karıştırdı. Hilmi Cem Mustafa’ya büyük tepki gösterirken, Hakan ile Mustafa arasında da gerilim yaşandı.

Survivor’da yine çekişmeli bir iletişim oyunu oynandı. Kıran kırana geçen oyunda ailelerle görüşme ödülü Gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler ve Gönüllüler birleşme haftasını geride bıraktı. Artık, iki takım adada başlarının çaresine bakmak zorunda… Survivor’da yine bir iletişim oyunu oynandı. Oyun bir hayli çekişmeli geçti. Oyunu Gönüllüler 10-9’luk skorla kazandı ve ailelerle görüşme ödülünün sahibi oldu.

MUSTAFA KEMAL’İN SÖZLERİ HİLMİ CEM’İ ÇILDIRTTI
İletişim ödül oyununda Hilmi Cem’e karşı aldığı galibiyet sonrası Mustafa Kemal’in söylediği söz ortalığı bir anda karıştırdı. Kazandığı oyun sonrasında İngilizce küfürlü söz kullanan Mustafa Kemal’a Hilmi Cem çok sert tepki gösterdi. Hilmi Cem’i sakinleştirmek isteyen Mustafa Kemal, ‘Abi sana demedim sana niye diyeyim. Ben sevinç yapıyorum seni seviyorum niye öyle bir şey yapayım sana.Sen bunu üstüne alınma sevincim kişilere karşı değil. Sen niye üstüne alınıyorsun’ dedi. Ancak Hilmi Cem ise tepkisini sürdürerek, ‘Yap yap sonra üstüne alınma’ dedi.

İLETİŞİM OYUNUNDA BÜYÜK MÜCADELE
Gönüllüler oyuna hızlı başladı ve skoru 4-0’a getirdi fakat Ünlüler Sema ve Turabi’yle atak yaparak skoru 6-6’ya getirdi. Skor 6-6’yken Gönüllülerde Murat’la Hakan çıktı. Ünlüler de ise Turabi’yle Ümit Karan çıktı. Ümit Karan atışlarda başarılı olarak skoru 7-6’ya getirdi ve oyunda ilk kez öne geçti.

DAMLA VE ADEM AİLELERİNE KAVUŞTU
Survivor’da aylardır devam eden sembol oyunlarının finalleri geçtiğimiz hafta ekrana gelmişti. Sembol oyununu kazanan Adem ve Damla’nın aileleri Dominik’e geldi. Adem annesi ve ağabeyiyle hasret giderdi. Damla’nın ise annesi ve iki teyzesi adaya geldi. Gün içinde aileleriyle görüşen yarışmacılar, akşam ise lüks bir restoranda aileleriyle akşam yemeği yedi.

MUSTAFA KEMAL’LE HAKAN TARTIŞTI
Mustafa Kemal oyunu kazandıktan sonra Gönüllüler takımına sus işareti yaptı. Bu hareket sonrası Mustafa Kemal’le Gönüllüler takımı arasında tartışma yaşandı. Tartışmada Hakan, Mustafa Kemal’e ‘Tek canın var zaten Mustafa Kemal’ dedi. Mustafa Kemal’de cevap olarak bundan sonra herkese hak ettiği gibi davranacağım.’dedi. Tartışma çok büyümeden sona erdi.

Ünlüler skoru 8-6’ya getirmişken Nagihan Merve’den çok kritik bir sayıyı aldı ve farkı 1’e indirdi. Anıl, Turabi karşısında kazandı ve Gönüllüler oyunda eşitliği sağladı. Mustafa Kemal’le Adem ikilisi  Hilmi Cem ve Anıl’ı yendi ve skoru 9-8’e getirdi. Sema Merve ikilisi Damla Nagihan’la karşılaştı. Başa baş giden oyunda Gönüllüler kazandı ve skorun 9-9’a gelmesiyle bayrak yarışına gidildi.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Bayrak yarışında Gönüllülerden Damla ve Anıl, Ünlülerden ise Sema’yla Adem çıktı. Büyük bir heyecana sahne olan oyunda her iki takım da engelleri çok hızlı geçti. Engellerin ikinci aşamasında Damla topu düşürdü ve Ünlüler bir adım önde geldi. Kadınlarda Damla iki atışını Sema’dan önce soktu ve takımına büyük bir avantaj sağladı. Anıl da atışlarda başarılı oldu ve ödül Gönüllüler’in oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’daki İngilizce küfür kavga çıkarttı!

x