Survivor’dan elenen Fulya o isimleri suçladı

Survivor 2017’de ilk elenen isim olan gönüllüler takımından Fulya Şahin yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı ve adadaki o isimleri suçladı.

Survivor 2017 adasında ilk haftada kimin elendiği belli oldu. Survivor’da eleme için SMS oylamasına çıkan isimler gönüllüler takımından Eser West, Berna Keklikler, Erdi Ünver ve Fulya Şahin oldu. İzleyiciler bu 4 isim için SMS ile oy kullandılar ve ‘kim elendi’ sorusunun yanıtını ortaya çıkardılar.

SURVİVOR’IN YENİ YARIŞMACILARI KİMLER? İŞTE 3 YENİ İSİM

Gönüllüler SMS sıralaması sonuçlarına göre sonuncu olan Fulya Şahin Survivor’a veda etti.  Fulya’nın performansı yüksek olsa da rakiplerinin popülariteleri var.

ELENEN FULYA O İSİMLERİ SUÇLADI
Fulya Şahin elendiğini öğrenci gözyaşlarına boğuldu ve ‘Volkan’a hakkımı helal etmiyorum. Çünkü asıl hakkı yenen benim. Ben hayallerimi bırakıp, işimi düzenimi bozup buraya geldim. Dönünce ne yapacağımı bilmiyorum’ dedi.

Ada konseyinden sonra kameralara konuşan Fulya Şahin duygularını gözyaşları içinde anlattı. Volkan ve Ogeday’ın elenmesinde en büyük pay sahipleri olduğunu söyleyen Fulya, Denisa’nın Ogeday’a yalvararak adını yazdırmadığını da iddia etti. Kendisinin hakkının yendiğini söyleyen Fulya Şahin, Gönüllüler takımını suçladı:

“İlk hafta gitmeyi haketmedim. Volkan ve Ogeday elenmemdeki en büyük pay sahipleridir. Volkan eleme için adımı söyledi ama Ogeday da Eser’in adını söyleyerek benim gitmemi garantiledi.
Ogeday normalde Denisa’yı yazacaktı ama Denisa Ogeday’a nolur beni yazma diye yalvardığı için fikrini değiştiriyor.Eser’i yazmasını istiyor ve Ogeday da fikir değiştirerek Eser’i söyledi.

Benim gidişim de garantilendi böylece. Korkusundan ve elenmek istemediğinden dolayı katakülli çevriliyor ve sonucu bana patladı. Gönüllüler takımı arasında sorunlar var. Onlar kendi aralarında
gruplaştıklarını söylüyorlar. Birleşmeye kadar takım olarak devam edecekler. Ödül alamadıklarında hiçbir anlamı kalmayacak 5 kişiden 4’ünün oyun almasının. O zaman benim eksiğim ortaya çıkacak ve  çok pişman olacaklar.

Berna’yı çok sevdim hiç kimsenin vermediği samimiyeti o verdi bana.  Hakkımı yediler ben haksız yere bu adadan elendim. Şimdi gitmemem gerekiyordu”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’dan elenen Fulya o isimleri suçladı

x