Survivor’dan elenen Şahika Dominik’ten mesaj yolladı

Survivor 2017’den elenen son yarışmacı olan Şahika Encümen’den ayrılık sonrası ilk açıklama geldi.

Survivor’da ünlüler takımında mücadele eden ve geçtiğimiz hafta elenen, dünya rekortmeni milli dalgıç Şahika Encümen, yarışmaya veda etmesinin ardından sosyal medya hesabında duygularını yazdı.

Uzun süre açlık ve zorlu yarışmalarla mücadele verdiği Dominik’te, elenmesinin ardından bu defa tatilin keyfini çıkaran Şahika Encümen, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla birlikte takipçilerine bir de mesaj yazdı:

“Hayatımın en zor maceralarından biri geride kaldı. Fiziksel ve psikolojik olarak çok yorgun bir zamanımda, kondisyon anlamında en düşük olduğum anda dünyanın en zor yarışmasına katılmış oldum fakat her ne şartta olursa olsun kişiliğimden ödün vermedim, neysem oydum. İllaki hatalarım oldu ama hep çevremdekilere kalbimden geldiği gibi davrandım, doğru bildiğimin arkasında durdum ve herşeyden önemlisi kazanmak için her yol mübah diyerek ilerlemedim.

Çünkü benim için hayatta zihniyet, vicdan, adalet, dürüstlük ve saygı; iyi niyet ile harmanlanması gereken en önemli kriterler. SURVIVOR parkurun yanında doğa şartları ve psikolojik etmenlerle de mücadele etmek anlamına geliyor benim için. Balina Adası’nda geçirdiğim her anın hakkını vermeye çalıştım. Aile hasreti ve özgür olamama duyguları şüphesiz beni en çok zorlayan etmenlerdi. Birde bunun yanına insanlarla mücadele etmek zorundaydım fakat bu zorluklar beni çok daha güçlendirdi.

Ben orada bunları yaşarken bir sürü iyi kalp de benimle gülmüş, benimle ağlamış, benimle kızmış. Gözlerimden mutluluk gözyaşı gelerek okudum sevgi dolu içten samimi mesajlarınızı. Ve sırf bu yüzden bile diyorum ki herşeye rağmen iyi ki katılmışım. Benim için elendim diye üzülen tüm dostlarım sakın üzülmeyin! Biraz dinlendikten sonra süper projelerle kaldığımız yerden daha da güçlü ve büyük bir aile olarak devam edecegiz.
Bana bu fırsatı ve sizlere ulaşma imkanı veren Acun Ilıcalı ve Acun Medya’ya, aileme, sosyal medyamı büyük bir özveri ile yöneten Gülşah ve Dilek’e ve benimle nefesini tutan, destekleyen herkese sonsuz teşekkürler! Dominik’ten en derin sevgilerle… Şahika”

Hayatımın en zor maceralarından biri geride kaldı. Fiziksel ve psikolojik olarak çok yorgun bir zamanımda, kondisyon anlamında en düşük olduğum anda dünyanın en zor yarışmasına katılmış oldum fakat her ne şartta olursa olsun kişiliğimden ödün vermedim, neysem oydum. İllaki hatalarım oldu ama hep çevremdekilere kalbimden geldiği gibi davrandım, doğru bildiğimin arkasında durdum ve herşeyden önemlisi kazanmak için her yol mübah diyerek ilerlemedim. Çünkü benim için hayatta zihniyet, vicdan, adalet, dürüstlük ve saygı; iyi niyet ile harmanlanması gereken en önemli kriterler. SURVIVOR parkurun yanında doğa şartları ve psikolojik etmenlerle de mücadele etmek anlamına geliyor benim için. Balina Adası’nda geçirdiğim her anın hakkını vermeye çalıştım. Aile hasreti ve özgür olamama duyguları şüphesiz beni en çok zorlayan etmenlerdi. Birde bunun yanına insanlarla mücadele etmek zorundaydım fakat bu zorluklar beni çok daha güçlendirdi. Ben orada bunları yaşarken bir sürü iyi kalp de benimle gülmüş, benimle ağlamış, benimle kızmış. Gözlerimden mutluluk gözyaşı gelerek okudum sevgi dolu içten samimi mesajlarınızı. Ve sırf bu yüzden bile diyorum ki herşeye rağmen iyi ki katılmışım. Benim için elendim diye üzülen tüm dostlarım sakın üzülmeyin! Biraz dinlendikten sonra süper projelerle kaldığımız yerden daha da güçlü ve büyük bir aile olarak devam edecegiz. Bana bu fırsatı ve sizlere ulaşma imkanı veren @acunilicali ve @acunmedya ya, aileme, sosyal medyamı büyük bir özveri ile yöneten Gülşah ve Dilek’e ve benimle nefesini tutan, destekleyen herkese sonsuz teşekkürler! Dominik’ten en derin sevgilerle… Şahika ❤️?

Sahika Ercumen (@sahikaercumen)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’dan elenen Şahika Dominik’ten mesaj yolladı

x