Survivor’dan elenen Yunus Günçe’den ada itirafları

Yunus Günçe Survivor Adası’nda yaşadıklarıyla ilgili konuştu

15 Haziran 2016 Çarşamba, 14:57

SURVİVOR’DA BÜYÜK ŞOK! SAKATLANAN NAGİHAN AYRILIYOR MU?

Survivor 2016’ya veda eden son isim olan Yunus Günçe, Survivor’a veda ettiği ada konseyinin ardından hem dört buçuk ay boyunca yaşadığı Survivor macerası hem de takım arkadaşları hakkında çok önemli açıklmalarda bulundu.
SURVİVOR’DA FİNALE 10 GÜN KALA KURALLAR DEĞİŞTİ

Yunus Günçe, Survivor Adası’ndan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamalarda kendisini eleştiren takım arkadaşlarını hedef aldı. Geride bıraktığımız akşam Survivor adasına veda eden isim Yunus Günçe oldu. Son haftalardaki performans düşüklüğü nedeniyle ekip arkadaşları tarafından da sürekli olarak eleştirilen Günçe adaya veda etti. Veda ettikten sonra kamera karşısına geçen Yunus Günçe yarışmaya ilişkin itiraflarda bulundu.

ACUN ILICALI’DAN ATAKAN’A BÜYÜK SÜRPRİZ

“SEMİH ATAKAN’DAN KORKUYOR”
Yunus Günçe dün akşam yapılan elemenin ardından yarışmaya veda etti ve ilgi çeken açıklamarda bulundu. Yunus Günçe, Semih hakkında ancak sakalımız benziyor olabilir diyerek atıfta bulundu.

Atakan ile son zamanlarda bir yakınlığınız vardı, bunu kendini korumak için mi yaptın?
Atakan ile neden ilişkimi tekrar hareketlendirmek için özel bir hamle yapmadım, olaylar kendi kendine gelişti. Kendi durumumu garantiye almak için öyle birşey yapmadım ben öyle biri değilim dedi.yunus-nagihan-survivor

Sence Nagihan’ın Semih’e gösterdiği yakınlık elenme korkusundan mı?
Bir korku varmı? temelde bir elenme korkusu var mı? bence var, son konseyde bunu gösrdük zaten. Semih yazsaydı eğer Semih’te elenmeyecekti bende elenmeyecektim. Nagihan Semih ile yakın olmayı bir sosyal güvence olarak kabul etmiş olabilir.

Semih senin vedanın ardından ünlüler takımından kimi göndermek ister?
Semih tabiki Atakan’ı göndermek ister. Atakan güçlü bir adam tabi onu rakip görecektir, ondan korkuyor.yunus-günçe-survivor-1

You must be logged in to post a comment Login