Survivor’dan kim elendi? (22 Mart 2016)

Yılmaz Morgül, Yunus Günçe, Eda Akkaya ve Nagihan…

23 Mart 2016 Çarşamba, 00:38

TV8’de izleyici ile buluşan ve yayınlanmaya başladığı ilk tarihten itibaren en çok izlenen yarışma programlarından olan Survivor 2016‘da 22 Mart akşamı eleme heyecanı yaşandı. Survivor‘da adaya kim veda etti? Acunn sms sıralaması ve ayrıntılar bu sayfada…

Dokunulmazlık oyununu ünlülerin kaybetmesi sonrasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu ünlüler takımından Tuğba Özay kazandı. Yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan kişi olan aynı zamanda elenmesi için ilk belirlenen aday Yılmaz Morgül oldu. Survivor Ünlüler takımında dokunulmazlık oyununu kazanarak isim söyleme hakkı elde eden Tuğba Özay elenmesi için Yunus Günçe‘nin adını söyledi. Sonrasında yapılan sms oylaması sonucunda haftanın birincisi Atakan oldu ve isim söyleme hakkı kazanan Atakan, Eda Akkaya‘nın adını söyledi. Böylelikle yarışmaya veda edecek 3 isim Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Eda Akkaya oldu.

Ada konseyinde yapılan sms oylaması sonucunda Survivor ünlüler takımında İbrahim Yattara haftanın birincisi oldu. Yattara adaya veda etmesi yönünde Nagihan’ın adını söyledi. Bu sonuçla Yılmaz Morgül, yunus Günçe, Eda Akkaya ve Nagihan arasından en az oyu alarak yarışmaya veda eden kişi Eda Akkaya oldu.

Eda Akkaya

Eda Akkaya

You must be logged in to post a comment Login