e
sv

Survivor’la ilgili şok iddia ‘Yayınlanmayan kavgalar var’

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Tahir Sarıkaya, medya patronu Acun Ilıcalı’nın Survivor All Star’dan memnun olmadığını iddia etti.

Beyaz Tv’ de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Tahir Sarıkaya, Survivor All Star ve Acun Ilıcalı hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı. Sarıkaya, ‘ Acun Survivor’dan hiç memnun değil ‘ dedi.

SURVİVOR’A BİR İSİM DAHA VEDA ETTİ-OY SIRALAMASI İÇİN TIKLAYIN

‘Acun Survivor’dan hiç memnun değil’
Beyaz Tv’ de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Tahir Sarıkaya, Survivor All Star ve Acun Ilıcalı hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı. Sarıkaya, ‘ Acun Survivor’dan hiç memnun değil ‘ dedi.  Sarıkaya “Acun Ilıcalı yarışmacılardan memnun değil. Acun arada geçen seneler İstanbul’a geliyor dinleniyordu. Bu sene ise çok kavga var. Hiç görmediğiniz kavgalar var. Çok özel bilgi aldım ve Temmuz’a  kadar uzayacak. Çünkü çok ciddi anlamda reytingi ve çok iyi reklam geliyor. Bu yüzden uzayacak. Duygu Çetinkaya’nın çok ciddi kavgaları olduğu ve yayınlanmadığı iddia ediliyor. Ortam çok gergin olduğu için Acun Ilıcalı bu yüzden orayı terk edemiyor” şeklinde konuştu.

Program moderatörü gazeteci Sinan Özedincik de Tahir Sarıkaya’nın sözlerini doğrulayarak “Ekranlarında hiç yayınlanmayan kavgalar var” dedi. İşte programdaki o iddialar

SURVİVOR’DA EN BAŞARILI VE BAŞARISIZ İSİMLER KİMLER? DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

HİLMİ CEM İLK DEFA BU KADAR AĞIR KONUŞTU-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

HAKAN VE BERNA GECE YARISI KAPIŞTI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’la ilgili şok iddia ‘Yayınlanmayan kavgalar var’

x