e
sv

Tahir Sarıkaya: ‘Yılmaz Morgül dayak yemezse şaşırmam’

Beyaz TV’de sabah haberlerini sunan Tahir Sarıkaya, Cnn Türk’te Mesut Yar’ın konuğu oldu ve Acun Ilıcalı ile Survivor yarışmacısı Yılmaz Morgül hakkında ilginç sözler söyledi.

YILMAZ MORGÜL COŞTU! “O KİŞİYİ ALIRIM ELİME…”

TVAktuel.com-Beyaz TV spikeri Tahir Sarıkaya, Survivor yarışmacısı Yılmaz Morgül ile Acun Ilıcalı’yı ilginç sözlerle eleştirdi. Tahir Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yazdığı “Homofobik asla değilim ama Yılmaz Morgül’e erkek rakip ağır bir durum” sözleri tepki toplamıştı. Mesut Yar’ın Cnn Türk’te yaptığı Burada Laf Çok programının konuğu olan  Tahir Sarıkaya yine tartışılacak sözler söyledi.

“YILMAZ MORGÜL DAYAK YEMEZSE ŞAŞIRMAM”

Yılmaz Morgül’ün egosu yüksek biri olduğunu ve Survivor’da ilerleyen haftalarda diğer yarışmacılarla arasında sorunlar çıkacağını söyleyen Tahir Sarıkaya, Acun Ilıcalı’yı da adil davranmamakla suçladı. Tahir Sarıkaya, “İşi gücü bıraktım Yılmaz Morgül’ü izliyorum ne yapacak diye. Oradaki insanlar 3 defa yarıştı Yılmaz tek  yarıştı. Acun Ilıcalı’ya da bir eleştirede bulunmak istiyorum. Adalet diyoruz. Acun abi Yılmaz Morgül’e neden ayrımcılık yapıyor?

Türk halkı egosu yüksek olan insanları sevmez. Ama Yılmaz Morgül’de bir egoluk var. Yılmaz Morgül egosu adaya gitti orada da devam etti. Hem de alasını yapıyor. Yılmaz Morgül şu an balayında..Adadakiler şu an balayındalar. Şu an aç değiller daha fazla acıkacaklar. Yılmaz Morgül 5 yada 6 hafta sonra ya kendi takımından ya da karşı takımda yarışanlardan dayak yemezse şaşırmam.

YILMAZ MORGÜL İLE TAHİR SARIKAYA CANLI YAYINDA BÖYLE KAPIŞMIŞTI!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Tahir Sarıkaya: ‘Yılmaz Morgül dayak yemezse şaşırmam’

x