Talihsiz Serüvenler dizisinin konusu ve oyuncuları

Talihsiz Serüvenler dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Talihsiz Serüvenler dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde yer alıyor…

2017’DE BAŞLAYACAK EN İYİ YABANCI DİZİLER İÇİN TIKLAYIN

Netflix tarafından dizi haline getirilecek, on üç kitaplık serisi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Talihsiz Serüvenler dizisi başrollerini buldu.

Gelecek Mart ayında başlanacak çekimlerin yaklaşması ile dizinin ana kadrosu tamamlandı. Geçtiğimiz günlerde, How I Met Your Mother dizisi ile tanıdığımız Neil Patrick Harris‘in Count Olaf rolüyle diziye dahil olduğunu öğrenmiştik. En büyük özelliğinin kılıktan kılığa bürünmek olan Count Olaf karakteri sinema uyarlamasında binbir surat olarak bildiğimiz Jim Carrey tarafından canlandırılmış ve ünlü komedyen inanılmaz bir başarı yakalamıştı.

Talihsiz Serüvenler dizisi oyuncuları

Neil Patrick Harris: Count Olaf / Shirley / Stefano / Captain Sham
Malina Weissman: Violet Baudelaire
Patrick Warburton: Lemony Snicket
Joan Cusack: Justice Strauss
Catherine O’Hara: Georgina Orwell
Aasif Mandvi: Oncle Monty
Don Johnson: Sir
Alfre Woodard: Aunt Josephine
Cobie Smulders
Will Arnett

Talihsiz Serüvenler dizisi konusu

13 kitaptan oluşan bir seriden filme de uyarlanan A Series of Unfortunate Events, ülkemizde Talihsiz Serüvenler Dizisi olarak da biliniyor. Kendini Lemony Snicket olarak tanıtan yazarın, okuyucuyu her kitapta okumaktan vazgeçirmeye çalışmasıyla merak uyandıran seri, üç küçük kardeşin macera dolu yolculuklarına bizi de ortak ediyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Talihsiz Serüvenler dizisinin konusu ve oyuncuları

x