Tatlı İntikam dizisi Kanal D

Yeni romantik komedi Tatlı İntikam dizisinin yayın tarihi belli oldu

15 Mart 2016 Salı, 16:00

Tatlı İntikam dizisinin konusu ne hangi oyuncular oynuyor? Tatlı İntikam dizisi hakkında tüm haberler.

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Gönenç, Kerem Atabeyoğlu, Hazal Türesan, Bülent Seyran ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin paylaştığı Tatlı İntikam dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kanal D’nin yeni romantik komedi dizisi Tatlı İntikam ilk bölümüyle 26 Mart Cumartesi akşamı 20.00’de yayınlanacak.

Tatlı İntikam dizisi nikah masasında terk edilen Pelin isimli genç ve güzel bir kadının geçmişte aldığı bir ‘ah’ı düzeltebilmek ve üzerindeki laneti kırmak için yaşadıklarını konu alıyor.

TATLI İNTİKAM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir; ancak, müstakbel damat, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Ardından, görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebini, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

TATLI İNTİKAM’DA KİM HANGİ ROLDE?

Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga),  Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda),  Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

TATLI İNTİKAM 1. BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D’den yeni romantik komedi dizisi geliyor. Kanal D’de, başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Gönenç ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştığı Tatlı İntikam dizisi 26 Mart Cumartesi başlıyor.

tatlı-intikam-dizisi-kanal-d

Barış Erçetin’in yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Pınar Ordu ve İlker Aslan’ın kaleme aldığı dizinin Sevgililer Günü’ne özel tanıtım fragmanı da hazırlandı. Yakında izleyiciyle buluşacak Tatlı İntikam dizisinde Pelin’in aşık olduğu adam tarafından düğün günü terk edilmesiyle başlayan olaylar zincirini konu alıyor.

Leyla-Lydia-Tuğutlu-Furkan-Andıç-tatlı-intikam

Leyla Lydia Tuğutlu son olarak Star TV’deki Kiralık Aşk dizisinde İz rolünü canlandırmış ve geçtiğimiz bölümlerde diziye veda etmişti. Leyla Lydia Tuğutlu geçtiğimiz aylarda vizyona giren Ay Yapım’ın filmi Delibal’da da Çağatay Ulusoy’la başrolde oynamıştı.

tatlı-intikam-dizisi-Furkan-Andıç-Leyla-Lydia-Tuğutlu

Kadın başrolünün Leyla Lydia Tuğutlu olarak kesinleştiği, yapımcılığını D Yapım’ın yapacağı dizi Tatlı İntikam’ın erkek başrol oyuncusu belli oldu. Serkan Çayoğlu ve Furkan Andıç arasında kalan yapım, Kırgın Çiçekler dizisinde Gökhan karakterine hayat veren genç oyuncu Furkan Andıç’da karar kıldı. Dizinin gelecek günlerde oyuncu kadrosunun belli olup çekimlere başlaması bekleniliyor.

Barış Erçetin’in yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Pınar Ordu ve İlker Aslan’ın kaleme aldığı dizinin Sevgililer Günü’ne özel tanıtım fragmanı da hazırlandı. Yakında izleyiciyle buluşacak Tatlı İntikam dizisinde Pelin’in aşık olduğu adam tarafından düğün günü terk edilmesiyle başlayan olaylar zincirini konu alıyor.

Leyla-Lydia-Tuğutlu

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?
Miss Turkey 2008 birincisi ve oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 tarihinde, Berlin’de dünyaya geldi. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızı olan Tuğutlu, ilk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. “Miss Turkey 2008” güzellik yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu. Türkiye’nin en güzel kızına tacını, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton taktı. 12 Aralık 2008 tarihinde Türkiye’yi Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde yapılan “Miss World” yarışmasında temsil etti. 2005’te “Best Model of Turkey” yarışmasında “Best Promising” seçilerek 2006’da Çin’de yapılan “Miss Tourism Queen International”da “Princess” ödülüne layık görülmüştür. “Fashion TV Moda Oskarları 2007”de “Gelecek vaad eden model” seçildi. Tuğutlu, Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. “Es-Es” dizisi’nde İrem karakterini, “Karadayı” dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki “Songül” karakterini, “Kiralık Aşk” dizisinde “İz” karakterini canlandıran Tuğutlu, son olarak başrolünü Çağatay Ulusoy ile paylaştığı sinema filmi “Delibal”da başrol oynadı.

You must be logged in to post a comment Login