baby sensory

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi Star TV

Star TV’nin yeni dizisi Tatlı Küçük Yalancılar’ın yayın günü belli oldu

25 Haziran 2015 Perşembe, 01:00

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi konusu nedir oyuncuları kimler ne zaman başlıyor? Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 1. tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, başrollerini Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Büşra Develi’nin paylaştığı, uzun süredir merakla beklenen Tatlı Küçük Yalancılar 6 Temmuz Pazartesi 20.30’da Star’da!

Gizemli bir düşman yanıbaşınızda,Üstelik tüm sırlarınızı biliyor…
Tatlı Küçük Yalancılar; hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek.

Hikaye
Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir.

Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar. Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar, dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir.

Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiztatlı-küçük-yalancılar-dizi-1

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star Tv’nin yeni ve iddialı dizisi Tatlı Küçük Yalancılar’a yeni oyuncu dahil oldu!

MERVE-CAGIRAN

Pretty Little Liars dizisinden uyarlanan, 03 Prodiksiyon’un yapımcılığını üstleneceği Tatlı Küçük Yalancılar’ın başrolünde Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Dilan Çiçek, Melisa Şenolsun ve Beste Kökdemir’in bulunduğu, yönetmenliğini Cem Karcı üstlendiği senaryosunu ise Elif Usman Ergüden kaleme aldığı diziye daha önce Ekip 1, Hıyanet Sarmalı, Elde Var Hayat gibi dizilerde rol alan Merve Çağıran dahil oldu.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU

Pretty Little Liars dizisinden uyarlanan dizinin başrollerinde Bensu Soral, Dilan Çiçek, Melisa Şenolsun ve Büşra Develi, Beste Kökdemir rol alıyor. Dizinin erkek başrol oyuncusu olarak ise son olarak final yapan Şeref Meselesi dizisinde başrol oynayan Şükrü Özyıldız’ın adı geçiyor.tatlı-küçük-yalancılar

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstleneceği, senaryosunu ise Elif Usman Ergüden kaleme alacağı Tatlı Küçük Yalancılar’ın kadın başrollerini, Bensu Soral, Dilan Çiçek, Melisa Şenolsun, Büşra Develi, Beste Kökdemir canlandıracak. Yönetmenliğini Cem Karcı üstleneceği, senaryosunu ise Elif Usman Ergüden kaleme alacağı Tatlı Küçük Yalancılar, Haziran ayının son haftası ekranlara gelecek. 23 Haziran günü Star TV’de yayınlanmaya başlayacak olan dizinin ilk tanımıtı da yayınlandı.

You must be logged in to post a comment Login